Hotspot Shield Elite

0
677
Deneme Sürümü | 14.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

Hotspot Shield Elite, İnternet’te gezinirken konum sınırlandırmaları ile sitelere giriş engellemesi yapılan web sitelere giriş yapabileceğiniz ve web tarafından bilgisayarınıza sızabilecek çeşitli virüslerden ve korsanlardan sizleri korur.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Engelli Sitelere Giriş Programı

Hotspot Shield Elite, güvenli olmayan kablosuz bağlantıları (Wifi) sık kullanırken bilgisayar verilerinizi korumak için kullanışlı bir araçtır. Kamuya açık wifi noktalarının çoğunun güvenliği sağlanamadığından, dizüstü bilgisayarınız için mutlaka bulunması gereken bir uygulamadır.

PC’nize yetkisiz erişimi önler

Kimliğinizi gizlemek için uygulama, bilgisayarınız tarafından gönderilen ve alınan verileri AnchorFree ağının uzaktaki bir sunucusundan yönlendirir. Sunucunun IP’si, diğer web sitelerinin veya kullanıcıların gerçek konumunuza ve kişisel verilerinize erişmesini önlemek için bilgisayarınıza atanır.

Otomatik olarak bağlanacak şekilde ayarlayın

Uygulamanın amacı, sizi bağlantı yapılandırma sürecine girmeden güvenli bir VPN bağlantısı sağlamaktır. Yeni bir kablosuz hotspot kullanırken yalnızca güvenli bağlantıyı etkinleştirmeniz yeterlidir. Bunun çok fazla çaba olduğunu düşünüyorsanız, uygulama, yeni bir ağa bağlandığınızda otomatik olarak başlayacak şekilde yapılandırılabilir.

Koruma durumunu kolayca kontrol et

Uygulama simgesinin veya tarayıcı arayüzüne yerleştirilen düğmenin rengini kontrol ederek uygulamanın etkin olup olmadığını her zaman anlayabilirsiniz. Simge kırmızı olduğunda, yeşil renk etkin bir VPN bağlantısını belirtirken yalnızca İnternet’e her zamanki gibi göz atıyorsunuz demektir.

Hızı biraz etkiliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyorsanız, bir web sayfası yüklerken veya dosya indirirken göz atma hızınızın daha düşük olduğunu fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, güvenli sunucuların ABD’de bulunduğu gerçeğidir. Testlerimizde, gecikme pek hissedilmiyordu, ancak etki diğer kullanıcılar için farklı olabilir.

Kolay anlaşılır ve basit yapılandırma

Hotspot Shield Elite hem ev kullanıcıları hem de bir şirketin çalışanları için kişisel verileri korumak için kullanılabilir. Uygulamanın yüklenmesi kolaydır ve önemsiz kaynakları gerektirdiği için herhangi bir bilgisayar yapılandırmasında çalıştırmanıza izin verir.

Sonuç

Hotspot Shield Elite, sanal kimliğinizi korumak için İnternet’e güvenli İnternet bağlantısı yoluyla erişmek için kullanışlı bir çözümdür.

Hotspot Shield Elite Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.8.12
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here