Hotspot Shield

0
457
Deneme Sürümü | 14.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Hotspot Shield isimli güçlü ve kullanımı kolay program sayesinde sanal kimliğinizi güvende tutarken online içeriğe tam erişim elde edin ve yasaklı sitelere kolayca erişim sağlayın.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Engelli Web Sitelerine Giriş Programı

Hotspot Shield, ağa ve internet gözetimine karşı bir kalkan gibi davranan VPN tabanlı bir yazılımdır. Web oturumlarını, kişisel bilgileri ve veri aktarımlarını güvenli hale getiren güçlü bir şifreleme teknolojisi (SSL) ile donatılmıştır.

Tam bir anonimlik sağlamak için, uygulama IP adresini gizler ve farklı Wi-Fi yerlerine seyahat ederken korunmaya devam etmenizi sağlar.

Online içeriğe tam erişim sağlar

Online oturumlarınız sırasında anonim kalmak istiyorsanız Hotspot Shield güvenilir bir seçimdir. Kişisel bilgileriniz üçüncü taraf ISP’lere (İnternet servis sağlayıcıları) ve web sitelerine görünmez durumda tutulmakta ve tüm işlemler HTTPS (Köprü Metni Aktarım Protokolü Güvenli) şifrelemesi ile güvence altına alınmaktadır. Bununla birlikte, web içeriğine sansür olmadan erişebilir ve tüm video veya sesli sohbetleriniz korunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Kurulum prosedürü oldukça basittir ve Hotspot Shield, bilgisayar kaynaklarıyla her zaman çok dostça kalır, bu da eski makinelerde de çalıştırabilmeniz anlamına gelir.

Bağlantıları ve koruma düzeyini yapılandır

Bir masaüstü GUI’si eksik olan yıllardan sonra, Hotspot Shield artık bir arayüz ile birlikte geliyor; Buradan artık kullanıcılar VPN hizmetine bağlanmak veya bağlantısını kesmek için daha net bir seçeneğe sahip. Ayarlar penceresi, Ağ Algılama özelliği için koruma düzeyini yapılandırmanızı sağlar: bilgisayarınızı her yeni ağa bağladığınızda sizi uyaracak, bilinmeyen ağlara otomatik olarak bağlanacak veya bu seçeneklerin her ikisini de kapatacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Değerlendirmek ve Sonuç

Hotspot Shield, anonim tarama deneyimi için stres yaratmayan bir zemin hazırlar. Güçlü algoritması, sizi izlemesi neredeyse imkansız. Ayrıca, bağlanmak için sadece bir düğmeye basmanız gerektiği için herkes tarafından basitçe kullanılabilir.

Hotspot Shield Ekran Görüntüsü

Versiyon : 6.8.12
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here