HitmanPro

0
517
Deneme Sürümü | 10.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

HitmanPro, planlanmış taramalar ve diğer kullanışlı ayarları içeren, taşınabilir bir cihazdan kurulabilir veya çalıştırılabilir hızlı ve etkili bulut destekli virüs temizleme programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

Kötü amaçlı yazılımları sisteminizden uzak tutmak ve sahte veya yanıltıcı yazılımları, tehlikeli keyloggersları ve diğer tehditleri kaldırmak kolay bir iş değildir. Neyse ki HitmanPro gibi bu amaçla birçok özel araç bulunmaktadır. Bilgisayarınızla temasa girebilecek virüslerin çoğunu saptayabilen ve çıkarabilen güçlü bir uygulamadır.

Bulut yardımlı virüs temizleme

Virüs temizlemek için bulut motoru kullandığından, kötü niyetli kod izini bulmanıza ve silmenize yardımcı olmak için birkaç kötü amaçlı yazılım motorunun çalışmakta olduğunu fark edebilirsiniz.

Tehditleri kolayca bulun ve kaldırın

Hitman Pro’nun dikkat çekici bir başka özelliği, gerektiğinde kurulum yapmadan çalışabilmesidir, bu nedenle taşınabilir bir depolama aygıtından kullanılabilir. Bununla birlikte, sisteminizde kalmasını isterseniz, yardımcı programın bir kopyasını oluşturma seçeneğini seçin, böylece düzenli olarak bilgisayarınızı tarayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Varsayılan taramanın tamamlanması birkaç dakika alır ve gerçek zamanlı ilerlemeyi izleyebilir ve sisteminizde bulunan şüpheli veya tehlikeli öğeleri anında görüntüleyebilirsiniz. Virüsler veya diğer tehditler silinir, karantinaya alınabilir, yok sayılabilir (önerilmez) ya da güvenli olarak raporlanabilir. Her tehdidin küçük bir açıklaması, listedeki dosyaların yanında sunduğu risk düzeyinin yanında görüntülenir.

Değerlendirme ve sonuç

Testimiz sırasında Hitman Pro, hızlı bir şekilde kaldırılan Temporary Internet Files klasöründe bir sürü izleme çerezleri ve birkaç şüpheli yürütülebilir dosya bulmayı başardı.

Sonuç olarak Hitman Pro’nun çok iyi çalıştığını söyleyebiliriz ve tam teşekküllü bir antivirüs çözümünün yanında mükemmel bir katkı sağlayabilir.

HitmanPro Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.7.20.286
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here