Hero Cloud Antivirus

0
703
Ücretsiz | 3.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Hero Cloud Antivirus programı bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlar için tarayarak kaldırılması gereken istenmeyen yazılımları tespit eder ve ortadan kaldırır. Böylece bilgisayarınızın güvenliği sağlanmış olur.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antvirüs ve Casus Yazılım Önleme Programı

Hepimiz bilgisayarlarımızı güvende tutmak istiyoruz, ancak herkes çözdüğünden daha fazla soruna neden olabilecek, kaynak bakımından zengin, karmaşık bir antivirüs programını kullanırken rahat değildir.

Hero Cloud Antivirus, bilgisayarınızı tehlikeli bileşenler için taramak için tasarlanmış oldukça basit bir güvenlik aracıdır. Yalnızca temel özellik seti sunar, ancak yeni başlayanlar tarafından takdir edilebilir.

İlk olarak, virüs bulaştırma olasılığı olan yerleri programın analiz etmesine neden olan hızlı tarama ile hangi yolların doğrulanması gerektiğini ayarlamanızı sağlayan bir sürücü taraması arasından seçim yapabilirsiniz.

Buna ek olarak, belirli bir klasörü veya dosyayı taramak mümkündür; bu son zamanlarda indirilen bir öğenin temiz olmasını sağlamak istiyorsanız harika.

Bir tarama işlemi sürdükten sonra, hangi uyarı türlerinin günlüğe yazılması gerektiğini, virüslerden ve şüpheli dosyalardan uyarılara ve temiz öğelere kadar belirtebilirsiniz. Dosyaları rapor etmenize ve aktif işlemleri kesmenize izin verir.

Güncel tanımlama veritabanı oldukça kapsamlı olabilirken, şüpheli görülen diğer dosyaları eklemek gerekebilir ve Hero Cloud Antivirus bunu yapmanızı sağlar. İşlem sadece çok basittir, çünkü yalnızca uygulama klasörünü seçmeniz, dosyayı almanız ve virüs olup olmadığını veya şüpheli olup olmadığını belirtmeniz gerekir.

Uygulama ayrıca, ön planda olan herhangi bir işlemi kapatmanıza veya öldürmenizi sağlayan basit bir araçla birlikte gönderilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Görsel açıdan Hero Cloud Antivirus kesinlikle geliştirilebilir, çünkü kullanıcı arayüzü basit bir tasarıma sahip ve belirgin şekilde güncelliğini yitirmiş durumda.

Ayrıca, herhangi bir dokümantasyonun mevcut olmadığını, bu da bu programın tecrübesiz kullanıcılar için çok uygun olmadığı anlamına da gelmektedir.

Hero Cloud Antivirus, bilgisayarınızı virüssüz tutmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış hafif bir güvenlik çözümüdür. Kullanışlı bir tarama aracıdır, ancak çok sınırlı sayıda özellik ve etkileyici bir kullanıcı arabirimi sunmaktadır.

Hero Cloud Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here