herdProtect

0
458
Ücretsiz | 2.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

herdProtect, bilgisayarınızı kapsamlı bir şekilde taramanızı ve şu an mevcut olan antivirüs programınızın kaçırmış olabileceği zararlı yazılımları tespit etmenizi sağlayan, güvenilir ve kullanıcı dostu bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Tüm kullanıcılar, programın performansına, kullanım kolaylığına ve koruma verimliliğine dayalı olarak bilgisayara yükledikleri güvenlik ürününü seçmelidir. HerdProtect, ana bilgisayarı birkaç güvenlik motoruyla tarayarak herhangi bir korumayı güçlendirmek içindir.

HerdProtect herhangi bir bilgisayara düzgün bir şekilde kurulur ve virüsleri, truva atlarını ve diğer kötü niyetli bileşenleri tutan tüm kötü amaçlı yazılım dışındaki programları otomatik olarak algılar. İkinci bir savunma hattı olduğu için mevcut güvenlik uygulaması ile çakışmaz, sadece işlevini tamamlar.

Grafik arayüzü sezgisel ve kullanıcı dostu olduğundan, şüpheli öğeler için bilgisayarlarını taramaya başlamak için özel bir düğmeye basmanız yeterlidir.

HerdProtect başlangıçta bilgisayarda çalışan tüm işlemleri tarar, daha sonra tüm dosyalar, sürücüler ve başlangıç ​​öğelerinin derinlemesine analizine geçer.

Tarama işlemi tamamlandıktan sonra, tüm sonuçlar algılamaların reklam türüne veya kendi türüne göre sıralandığı düzgün bir şekilde düzenlenmiş bir liste içerisinde görüntülenir. Listelenen her bir kayıt için kullanıcılar, herdProtect’in önerisi ile birlikte ayrıntılı bilgileri inceleyebilir; bazı öğelerin derhal kaldırılması gerekebilirken diğerleri gözardı edilebilecek şekilde zararsız olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

HerdProtect’in avantajı birden fazla antivirüs motoru içermesi göz önüne alındığında, tespit edilen ürünler için birçoğunun değerlendirmesini gösterecektir.

Ek olarak, herdProtect kullanıcıların tarama sonuçlarını ayrı bir TXT dosyasına kaydetmelerini sağlar; böylece daha sonra analiz edebilir veya diğer tarama raporlarıyla karşılaştırabilirsiniz.

Sonuçta, hiçbir kötü amaçlı yazılımın bilgisayarınıza bulaşmasını önlemek isteyen veya yalnızca güvenlik uygulamalarına tam olarak güvenmeyen kişiler herdProtect’i deneyebilir ve bilgisayarlarının durumunu kontrol edebilir. Bununla birlikte, gerçek zamanlı koruma veya kaldırma seçenekleri sağlamadığı için tam koruma sağlayan bir antivirüs programını aynı anda bilgisayarda yüklü tutmalıdır.

herdProtect Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.3.9 Beta
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here