Helix Jump (iOS)

0
1621
Ücretsiz | 100 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

iOS için Helix Jump oyunu, sarmal labirent üzerinden topu kulenin aşağısına indirmeyi amaçlayan bağımlılık yapıcı bir oyundur. iPhone ve iPad cihazlarınızda bu oyunu elinizden bırakamayacaksınız. Bölümleri geçtikçe oyun zorlaşıyor.

iOS İçin Labirentli Top Oyunu

iPhone ve iPad cihazlar için son zamanların en popüler oyunlarından birisi de Helix Jump oyunu oldu. Basit bir oyun olmasına karşın bağımlılık yapıcı türde bir oyun olan Helix Jump oyununun, aynı zamanda Android ve Windows versiyonları da bulunuyor.

iOS için bir tür top oyunu olan Helix Jump oyununda, tek yapmanız gereken, topu sarmal labirentli kulenin tepesinden aşağıya düşerken güvenli bir şekilde kontrol etmektir. Topun aşağıya düşmesini ve hareketini engellemek için birçok engel bulunuyor. Labirenti sürekli eliniz ile sağa sola hareket ettiriyorsunuz ve topu açıklıklardan aşağıya düşürmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda dikkat etmeniz gereken şey, topu engeller üzerinde yer alan özellikle kırımız şeritlere dokundurmamak. Eğer top kırmızı şeritlere düşerse bölümü en baştan oynamaya başlıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde bu şeritler sarı, turuncu gibi farklı renklerde de karşınıza çıkacak.

Topu hedefe ulaştırınca bölümü tamamlayacaksınız. Seviye ilerledikçe, daha fazla zorluklarla karşılaşacaksınız. İlerledikçe labirent daha hızlı, daha fazla engel, daha tehlikeli hareketler sergiliyor. Bu da, topu daha zor kontrol edeceğiniz anlamına gelir. Kazanmanın yolu, yaratıcılığınızı ve reflekslerinizi kullanmaktan başka bir şey değildir. Oyun sonsuz olduğu için en yüksek puana ulaşana kadar oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Varsayılan topun yanı sıra, Helix Jump’da renkli topların kilidini açabilirsiniz. Oyun oynarken, oyundaki eşyaları satın almak için özellikle renkli topları almak için çok fazla para toplamanız gerekiyor.

UYARI: Oyunun en can sıkıcı tarafı ise çok sık ve fazla reklam göstermesidir. Oyunu reklamsız oynamak için ya satın alacaksınız yada oyunu oynarken interneti kapatacaksınız. Tercih siniz.

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here