Helix Jump (Android)

0
1661
Ücretsiz | 33 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Helix Jump oyunu ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde müthiş vakit geçireceksiniz. Topu labirentten geçirip bölümü bitirmeye ve en yüksek puanı toplamaya çalışın. Dikkat, refleks ve zamanlama çok önemli. Tek yapmanız gereken kırmızı şeritlere topu düşürmemek.

Android İçin Labirentli Top Oyunu

Android cihazlar için geliştirilen Helix Jump oyunu son zamanların en popüler oyunu olmayı başardı. Bağımlılık yapıcı eğlenceli bir oyun olan Helix Jump, aynı zamanda çok basit bir oynanışa sahiptir. Helix Jump oyununun Android, iOS ve Windows versiyonları bulunuyor.

Android için bir tür top oyunu olan Helix Jump oyununda, tek yapmanız gereken, topu sarmal labirentli kulenin tepesinden aşağıya düşerken güvenli bir şekilde kontrol etmektir. Topun aşağıya düşmesini ve hareketini engellemek için birçok engel bulunuyor. Labirenti sürekli eliniz ile sağa sola hareket ettiriyorsunuz ve topu açıklıklardan aşağıya düşürmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda dikkat etmeniz gereken şey, topu engeller üzerinde yer alan özellikle kırımız şeritlere dokundurmamak. Eğer top kırmızı şeritlere düşerse bölümü en baştan oynamaya başlıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde bu şeritler sarı, turuncu gibi farklı renklerde de karşınıza çıkacak.

Topu hedefe ulaştırınca bölümü tamamlayacaksınız. Seviye ilerledikçe, daha fazla zorluklarla karşılaşacaksınız. İlerledikçe labirent daha hızlı, daha fazla engel, daha tehlikeli hareketler sergiliyor. Bu da, topu daha zor kontrol edeceğiniz anlamına gelir. Kazanmanın yolu, yaratıcılığınızı ve reflekslerinizi kullanmaktan başka bir şey değildir. Oyun sonsuz olduğu için en yüksek puana ulaşana kadar oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Varsayılan topun yanı sıra, Helix Jump’da renkli topların kilidini açabilirsiniz. Oyun oynarken, oyundaki eşyaları satın almak için özellikle renkli topları almak için çok fazla para toplamanız gerekiyor.

UYARI: Oyunun en can sıkıcı tarafı ise çok sık ve fazla reklam göstermesidir. Oyunu reklamsız oynamak için ya satın alacaksınız yada oyunu oynarken interneti kapatacaksınız. Tercih siniz.

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here