Helix Jump

0
1805
Ücretsiz | 70 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Helix Jump oyunu zamanı öldürmek isteyenler için harika bir bağımlılık yapıcı oyundur. Labirentli kulenin tepesinden aşağıya doğru topu indirmeye çalışıyorsunuz. Topu engellere takılmadan indirimenin yanı sıra kırmızı renklere de dokunmamaya çalışın.

Windows PC ve Mobil İçin Helix Jump Oyunu

Windows bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda son zamanların en popüler mobil oyunlarından birisi olan Helix Jump oyunu oynamaya ne dersiniz? Basit bir oyun olmasına karşın bağımlılık yapıcı türde bir oyun olan Helix Jump oyunu, aynı zamanda iOS ve Android versiyonlarına da sahip.

PC için sarmal labirentli bir top oyunu olan Helix Jump oyununda, tek yapmanız gereken, topu sarmal labirentli kulenin tepesinden aşağıya düşerken güvenli bir şekilde kontrol etmektir. Topun aşağıya düşmesini ve hareketini engellemek için birçok engel bulunuyor. Labirenti sürekli eliniz ile sağa sola hareket ettiriyorsunuz ve topu açıklıklardan aşağıya düşürmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda dikkat etmeniz gereken şey, topu engeller üzerinde yer alan özellikle kırımız şeritlere dokundurmamak. Eğer top kırmızı şeritlere düşerse bölümü en baştan oynamaya başlıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde bu şeritler sarı, turuncu gibi farklı renklerde de karşınıza çıkacak.

Topu hedefe ulaştırınca bölümü tamamlayacaksınız. Seviye ilerledikçe, daha fazla zorluklarla karşılaşacaksınız. İlerledikçe labirent daha hızlı, daha fazla engel, daha tehlikeli hareketler sergiliyor. Bu da, topu daha zor kontrol edeceğiniz anlamına gelir. Kazanmanın yolu, yaratıcılığınızı ve reflekslerinizi kullanmaktan başka bir şey değildir. Oyun sonsuz olduğu için en yüksek puana ulaşana kadar oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Varsayılan topun yanı sıra, Helix Jump’da renkli topların kilidini açabilirsiniz. Oyun oynarken, oyundaki eşyaları satın almak için özellikle renkli topları almak için çok fazla para toplamanız gerekiyor.

DİKKAT: Oyunun en can sıkıcı tarafı ise çok sık ve fazla reklam göstermesidir. Oyunu reklamsız oynamak için ya satın alacaksınız yada oyunu oynarken interneti kapatacaksınız. Tercih siniz.

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 10, Windows 10 Mobile

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here