Happy Glass (Android)

0
859
Ücretsiz | 54 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Happy Glass, oyuncuların çizimleri kullanarak suyu bir bardağa sokmaya çalıştıkları, Android için eğlenceli, basit ve ücretsiz bir oyundur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Çizim Yaparak Bardağa Su Doldurma Oyunu

Happy Glass, en basit işlemler üzerinde eğlenceli deneyimler yapılabileceğini ispatlamayı amaçlayan basit bir oyundur. Bir bardağı suyla doldurmak önemsiz bir iş gibi görünebilir, ancak Happy Glass oyununda bu durum tamamen hayal gücünüz ile ilgili.

Temel olarak, oyuncular her seviyede akan suyun bardağa ulaştığından emin olmalıdır. Tek yapmanız gereken, suyu bardağa yönlendiren bir kalemle engeller çizmek. Seviyeler zorlu, ama daha da önemli olan, her zaman tek bir çözüme sahip olmadıkları.

Happy Glass oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunda bölümleri geçtikçe zorlaşıyor. Suyu bir bardağa doldurmanın ne kadar zor olduğunu Happy Glass oyunu ile göreceksiniz. Suyu dökmeden önce bardağa denk getirebilmek için kalemle çizim yapın ve suyun yönünü belirleyecek engeller çizin. Böylece her bölümde suyu bardağa doldurmayı başarın. İyi eğlenceler.

Happy Glass Ekran Görüntüleri:

Happy Glass Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here