HandyBits VirusScan Integrator

0
622
Ücretsiz | 1.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.1

Özet

HandyBits VirusScan Integrator, virüs bulaşmış dosyaların daha doğru algılanabilmesi için birden fazla virüs tarayıcıyı bütünleştirebilen ve dosya türü filtreleme özellikleri bulunan basit bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Birden Fazla Antivirüs Programı Çalıştırma

Bir dosyayı birden çok antivirüs motoruyla taramak, tehditleri en aza indirmek adına daha iyi bir fikir olabilir ancak bazı durumlarda sıkıntı yaratabilir.

HandyBits VirusScan Integrator, minimum çaba ile size bu tür işlemler yapabilmeniz için tasarlanmış basit bir yardımcı programdır. Ancak programı yanlış anlamayın, yazılım tarama motorları içermez, bunun yerine kendiniz tarafından ekleme imkanı sağlar.

Hızlı kurulum süreci ve basit arayüz

Testlerimiz de programın hızlı ve sorunsuz olduğu kanıtlandığından, ürünü sisteme kurmak zor bir görev değildir.

Basit bir arayüzü bulunur, soldaki menülerin kısa bir listesini gösterir. Belli dosyaları doğrulama imkanı sunmanın yanı sıra, süreç içinde kullanılmaları gereken antivirüs programlarının eklenmesine izin verilir.

Tarayıcı entegrasyonu

Görev yönlendirilir ve yürütülebilir dosyaya göz atmayı, tarayıcının başlatılması için komut satırı anahtarları eklemeyi ve VirusScan Integrator’ın programı başlatma şeklini (konum, durum) özelleştirmeyi içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Birden çok antivirüs programı eklenmişse ve doğru şekilde yapılandırılmışsa, verilerin gerçek taraması yapılır. Dosyalar arayüze sürüklenip bırakılabilir ve doğrulanması gereken dosya türlerini tanımlama imkanı da vardır.

Uygulamada önceden tanımlanmış bir liste zaten mevcut, ancak yeni girişlerle zenginleştirebilirsiniz. Daha kısa tarama süresi için, yalnızca birkaç dosya formatını kontrol etmeyi sağlayabilirsiniz.

Sonuç

HandyBits VirusScan Integrator, birden fazla antivirüs programına erişmediği sürece düzgün çalışmaz. Bu sorun çözüldükten sonra yapılandırmak son derece kolaydır.

HandyBits VirusScan Integrator Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.5.0.207
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here