HanAVI Antivirus

0
708
Ücretsiz | 1.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

HanAVI Antivirus programı, kullanıcı dostu bir arayüz ve çeşitli kullanışlı işlevlerle gelir ve güvenerek bilgisayarınızda bulunan tehditleri tespit edip kaldırabilirsiniz. HanAVI Antivirus, çeşitli tehditlere karşı bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olabilecek kullanışlı bir zararlı yazılım algılama ve kaldırma programıdır. Bununla birlikte, düz bir arayüz ile gelir, bazı özellikler sezgiseldir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Güçlü Antivirüs Yazılımı

Bilgisayarınızın güvenliğini en uygun seviyede tutmak genellikle özel yazılım yardımı gerektirir.

HanAVI Antivirus, sorunsuz tehdit algılama ve kaldırma çözümleri sağladığı için, yukarıdaki durumlarda yararlı olabilecek programlardan biridir.

Bu uygulama, minimalist, görsel açıdan zevkli bir tasarım ile birlikte gelir; ancak, fonksiyonlarını sezgisel bir tarzda bütünleştirir, böylece onlara zahmetsizce erişebilirsiniz.

HanAVI Antivirus, bilgisayarınızı taramanızı ve tanımlanan tehditleri uygun bir şekilde kaldırmanızı sağlar. Zararlı olarak, bu uygulama size karantina desteği sağlamaz ve tarama yapılırken diğer işlevlerinden herhangi birini kullanmanıza izin vermez.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, tarama bittikten sonra, özel düğmeyi tıklatarak istenmeyen öğeleri kaldırabilirsiniz. Ancak, program yalnızca bir kerede hepsini kaldırmanıza izin verdiği için, kaldırmak istediğiniz öğeleri seçmek mümkün değildir.

Bir taramayı çalıştırmadan önce, hızlı veya tam tarama modları arasında seçim yapmanız ve önceden tanımlanmış öğeler arasından seçim yaparak süreç içinde dahil edilmesini istediğiniz öğeleri belirtmeniz gerekir. Buna ek olarak, karşılık gelen düğmeyi tıklayarak listeye özel girişler ekleyebilirsiniz.

Başlatma davranışı ve antivirüs motoru kullanımı ile ilgili birkaç parametre değiştirmenize izin veren basit bir yapılandırma menüsüne erişmek mümkündür.

HanAVI Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.2.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here