Hamachi

0
860
Ücretsiz | 9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Hamachi, İnternet’e bağlı bilgisayarların aynı güvenli sanal ağ dahilinde birbirinin bir parçası olarak, birbirlerine doğrudan bağlantı sağlayan VPN ve yerel ağ programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz VPN ve Yerel Ağ Programı

Hamachi, ağ kısıtlamaları ile mücadele etmek için, İnternet üzerinden güvenli ağların oluşturulmasına izin veren tabiri caizse hayat kurtaran bir VPN programıdır.

Programı indirdikten sonra Hamachi’nin mevcut bir ağa bağlanmasına veya kendi ağınızı kurmanıza izin vermek için gerekli olan tüm dosyaları yüklemesi gerekiyor.

Arayüz basit ve kullanıcı dostudur. Programın özelliklerinden faydalanmaya başlamak için, ekranın üst kısmındaki Güç düğmesine basmanız yeterlidir, Hamachi tüm ağ kaydetme sürecine özen gösterir. Başka bir deyişle, size yukarıda belirtilen iki şeyi yapabilmenizi, bir ağa katılmanızı veya bir ağ oluşturmanızı sağlayan bir IP adresi atar.

Sponsorlu Bağlantılar

Ana pencerede iki ana işlev görüntülenirken, ayarlar menüsüne ekranın üstündeki seçenekler düğmesinden erişilebilir. Bir sunucunun bir parçası olduktan sonra, yalnızca yetkili kişilerin erişebildiğinden emin olman için diğer üyelerle sohbet edebilir ve kullanıcıları yasaklayabilir veya yeni yöneticiler oluşturarak ağı yönetebilirsin.

Program epey sessiz çalıştığından ve ağın başka bir üyesinden bir mesaj almadığınız sürece sizi rahatsız etmediğinden dikkatinizi dağıtmaz ve ek uğraşı çıkarmaz.

Hamachi, bilgisayarın performansını herhangi bir şekilde etkilemeden şaşırtıcı derecede hızlı bir şekilde çalışır ve harika bir iş çıkarır. Hamachi, oyun, sohbet, dosya paylaşımı veya diğer etkinlikler için İnternet üzerinden ağlar oluşturmak isteyen tüm kullanıcılar için doğru bir karar olacaktır. Programın Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

Hamachi Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.2.0.579
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here