Halo: Combat Evolved (Mac)

0
572
Demo | 298.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Halo oyunuyla Spartan II projesinin süper solider rolünü üstlenirken insan ırkının neslinin tükenmesini önle.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Mac için Savaş Oyunu

Halo: Combat Evolved bir bilim kurgu oyunu ve Halo serisini başlatan oyundur. Oyun ilk kez 15 Kasım 2001’de Xbox için, daha sonra da 2003’te Mac için çıktı.

Ne yazık ki, ikili dosyalar yalnızca PowerPC Mac’lerle uyumludur ve bunun sonucunda Halo’yu yalnızca kullanıcıların Mac’lerinde PPC uygulamalarını çalıştırmalarına izin veren Rosetta dinamik ikili çevirmen özelliğine sahip OS X yapılarında oynatabilirsiniz. HaloMD’yi denemenizi öneririz.

Olay, Halo adı altında bilinen eski ve tehlikeli bir halka dünyasında gerçekleşiyor. Nihai hedefiniz, acımasız Anlaşma savaş makinelerini imha etmek ve insan ırkını yok olmaktan kurtarmak için Halo’nun gizemlerini ortaya çıkarmaya çalışmak.

Usta Şef’in sinir arayüzünde yaşayan yapay bir zeka olan Cortana’nın eşlik ettiği bir süper asker olan Usta Şef rolünü oynayacaksınız. Görevinizi başarıyla tamamlamak için sayısız güçlü uzaylıyla savaşmanız ve yapay dünyayı keşfetmeniz gerekir.

Halo, hayatta kalmaya çalışırken zıplamanıza, uzaylılara ateş etmenize, el bombalarını fırlatmanıza ve duvarların arkasına saklanmanıza izin verecek sezgisel oyun kontrolleriyle geliyor. Oyun boyunca uzaylıları indirmenize yardımcı olacak çeşitli Spartalı II süper askerleri katılıyorsunuz.

2003 yılında başlatılan bir oyundan beklendiği gibi grafikler biraz eski. İyi yanı, oyun sırasında herhangi bir gecikme veya donma yaşamazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Halo’da bulunan çok çeşitli silah ve araçların sunulduğu yapay zeka, son göreve kadar sizi meşgul etmelidir.

Halo ayrıca çeşitli çok oyunculu oyun modlarında arkadaşınla oynama imkanı da veriyor. Oyun becerilerinizi tepenin kralı, bayrak ele geçirme ve ölüm uyumu gibi oyun modlarında kanıtlayabileceksiniz.

Sonuç olarak Halo, iyi gelişmiş AI, sezgisel oyun kontrolleri ve oyun sırasında mevcut olan silah ve araç sayısı sayesinde ilgi çekici bir oyundur.

Halo: Combat Evolved Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 2.0.4
Dil : Türkçe
Sistem : Mac OS X 10.2.8 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here