Gucup Antivirus

0
741
Ücretsiz | 517 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Gucup Antivirus, kötü amaçlı yazılımı bilgisayarınızdan kaldıran ücretsiz bir antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Bir bilgisayarı günlük olarak kullanırken, virüs bulaştırabileceği veya virüsten bağımsız olduğundan emin olmak için zaman zaman taramak istemek mümkündür. Birinin bilgisayarında doğru yapılandırılmış bir virüsten koruma çözümü bulunması her zaman önerilir, ancak Gucup Antivirus gibi başka seçenekler de kullanılabilir.

Bu uygulama, kullanıcı dostu bir arayüz ile birlikte gelir; böylece başta uzmanlar için oluşturulan diğer araçlara kıyasla yeni başlayanlar bilgisayarlarının güvenlik durumunu doğrulayabilir. Uygulama herhangi bir kurulum gerektirmez, bu yüzden indirildikten sonra saniyeler içinde kullanılabilir.

Gucup Antivirus, ilk kez çalıştırıldığında otomatik olarak hızlı bir tarama başlatır ve bilgisayarın kayıt defterini ve diğer önemli alanlarını analiz ederek doğru şekilde çalıştığından emin olur. Diğer güvenlik çözümleri gibi, Gucup Antivirus’ın da bulma oranını optimize etmek için tanımlarını güncellemesi gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama, kullanıcıların tüm bir sürücüyü taramasına ya da tek bir klasör seçmesine ve içeriğini tam olarak doğrulamasına olanak tanır. Bu işlem tamamlandıktan sonra, hangi ögelerin bulaşmış olarak algılanıp temizlendiğini veya karantinaya gönderildiğini belirten ayrıntılı bir rapor oluşturulur.

Gucup Antivirus yalnızca sabit sürücüyü taramakla kalmaz, aynı zamanda kayıt defteri başlangıç ​​ve gezgini analizinde, ayrıca kuruluş ve sahip kayıt defteri değerlerini ayarlamak için de kullanılabilir. Ayrıca, menüler çeşitli Windows bölümlerine kısayol olarak hizmet ediyor ve bunlar Denetim Masasına veya CD-ROM’a erişimi devre dışı bırakmış olabilecek bir virüs veya trojan ile uğraşırken kullanışlı olabilir.

Gucup Antivirus, bir bilgisayarı olabildiğince çabuk taramak gerektiğinde kullanılabilir; aynı zamanda Internet Explorer veya Görev Yöneticisi devre dışı bırakıldığında da kullanılabilir; oysa menülerdeki bu araçlara erişim sağlarken gizli dosyalar da erişilebilir durumdadır .

Gucup Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.4.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here