GridinSoft Anti-Malware

0
516
Deneme Sürümü | 1.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

GridinSoft Anti-Malware isimli programı bilgisayarınıza indirerek sezgisel bir arayüze sahip bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlar ve tehlikeli dosyalar, reklam yazılımları ve diğer kötü amaçlı bileşenlere karşı tarayabilen ve temizleyebilen güvenlik yazılımına sahip olabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Zararlı Yazılımları Temizleme Programı

GridinSoft Anti-Malware (eski adıyla Trojan Killer), Truva atlarını, casus yazılımları, reklam yazılımlarını, sahte aracıları ve diğer e-tehditleri bilgisayarınızdan algılayan ve ortadan kaldıran kapsamlı özellikleri barındıran sezgisel bir uygulamadır ve özellikle profesyonel kullanıcılara hitap eder.

Taranan dosyalar hakkında ayrıntılı bilgi edinin

İmza tanımları için otomatik tarama, başlatmanın hemen ardından bir bilgisayar taraması ile gerçekleştirilir. İstatistikler, toplam bellek ögelerini, kayıt defteri ögelerini ve taranan dosyaları ve tespit edilen Truva atı virüslerini ortaya çıkarır. Günlük ayrıntıları, virüs bulaşmış her ögenin adını, virüs türünü ve hedeflenen dosya yolunu gösterir. Bu rapor otomatik olarak düz metin belgesine kaydedilir.

Dosyaların virüslü kalmamasına dikkat edin

Tarama sırasında tespit edilen bazı seçimler derinlemesine bir analiz gerektirebilir, böylece ayrıntılı bir inceleme için gönderebilirsiniz. Kalan ögelere gelince, onları bilgisayardan temizleyebilir veya zararlı uygulama olarak işaretleyebilirsiniz.

Yönetmek için çeşitli gelişmiş seçenekler

Tecrübeli kullanıcılar, derin tarama modunu etkinleştirmek (yavaş ama etkili), tarama sırasında bellek tehditlerini sona erdirmek, buluşsal yöntem kurallarını devre dışı bırakmak ve şüpheli paketleyicileri, yükleyicileri, tamamlanmamış dosyaları ve boyutu 16 Mb’i aşan dosyaları görmezden gelmek için ayarları yapılandırabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Günlük kaydını devre dışı bırakmak, GridinSoft Anti-Malware’i başlangıçta otomatik başlatmak, program başlangıç ​​tarama modunu (standart, hızlı, tam, çıkarılabilir) seçmek, proxy parametrelerini düzenlemek ve bildirim seslerini devre dışı bırakmak mümkündür.

İnternete güvenli şekilde göz atın

Bir diğer göze çarpan özellik, İnternet tehditlerinin sisteminize sızmasını önleyen gerçek zamanlı bir tarayıcının bulunmasıdır. Ek araçlar, tarayıcı ayarlarını sıfırlamanıza, politikaları ve Ana Bilgisayar dosyasını güncellemenize, Windows bileşenlerini (ActiveX, Windows hizmetleri, IE uzantıları, başlangıç ​​bağlantıları) taramanıza, sistem bilgisi toplamasına ve tüm GridinSoft Anti-Malware günlük dosyalarına ek olarak karantina listesine göz atmanıza izin verir.

Yüksek miktarda kaynak gerektirir

Özellikli antivirüs sistemi çeşitli dillerde destek sunar ve çok iyi bir yanıt süresi vardır. Bununla birlikte, kullanıcıların eski işletim sistemi platformlarında kararlılık sorunları yaşayabilmesi için düzgün çalışması için büyük miktarda bellek istiyor. Bunun dışında, GridinSoft Anti-Malware, son derece sezgisel bir ortamda yedeklenen hızlıca virüsleri ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.

GridinSoft Anti-Malware Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.1.7
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here