Gramblr

0
987
Ücretsiz | 3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

Gramblr programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek, Instagram hesabınıza kolaylıkla JPG veya JPEG formatlarında fotoğraflar yükleyebilir ve hesabınıza bilgisayardan giriş yapabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Bilgisayardan Instagram’a Girme ve Fotoğraf Paylaşma Programı

Gramblr, saniyeler içinde Instagram profilinize kişisel fotoğraflarınızı yüklemeniz gerektiğinde sahip olmanız gereken faydalı ve güvenilir bir programdır.

Programı anlamak çok basit ve kullanıcı dostu bir özelliği vardır. Herhangi bir web tarayıcısı kullanmadan fotoğraflarınızı zahmetsizce yüklemenizi sağlar.

Programdan faydalanmanız için öncelikle, Instagram hesabınıza giriş yapmanız ve istediğiniz herhangi bir resmi yüklemeniz gerekir.

Bununla birlikte, fotoğrafınızı yüklemeden önce şeklinin bir kare ve biçiminin JPG veya JPEG olduğundan emin olmanız gerekir; aksi takdirde fotoğrafı yükleyemezsiniz.

Gramblr’ın dezavantajı, bir seferde birden fazla resim yüklemenize izin vermiyor olmasıdır. Bu durumda, Instagram hesabınıza yeni bir fotoğraf yüklemek istediğinizde aynı işlemleri yapmanız gerekir.

Seçilen resmin başlığını belirledikten sonra, uygulama otomatik olarak, yüklenen fotoğrafı bir web tarayıcısı kullanarak görüntülemenize veya komut dosyasını kişisel web sitenize yerleştirmenize izin verecek bazı bağlantılar oluşturacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gramblr, Instagram resminizi Facebook veya Twitter’a paylaşmanıza yardımcı olacak iki seçenek görüntüler.

Programın alt kısmında görüntülenen ‘Başka Yükle‘ düğmesi yeni fotoğraflar yüklemeniz için sizlere olanak tanır.

Gramblr fotoğraflarınızı Instagram hesabına bir web tarayıcısı kullanmak zorunda kalmadan yüklemek isteyen kullanıcılar için kullanışlıdır.

Gramblr Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.9.209
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here