Gr‍and Street Maf‍ia Chi‍cago : Fight To Survive (Android)

0
2123
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Gr‍and Street Maf‍ia Chi‍cago : Fight To Survive oyununu Android işletim sistemli akıllı telefonlara ya da tabletlere ücretsiz olarak indirerek Grand Theft Auto (GTA) San Andreas oyununa benzer bir oyun oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
4 (1 oy)

Android için Ücretsiz GTA San Andreas Benzeri Oyun

Gr‍and Street Maf‍ia Chi‍cago : Fight To Survive, popüler olan GTA San Andreas oyununa benzer bir oyundur. Oyunu oynarken Android cihazınızın sol alt bölümünde kontrol tuşları bulunmaktadır. Oyundaki karakteri bu kontrol tuşları ile yönlendiriyorsunuz. Sol üst bölümünde ise harita bulunmaktadır. Haritaya bakarak nereye gideceğinizi ve yapmanız gereken görevleri görebilirsiniz.

GTA oyunundaki gibi sokaklarda yürüyebilir, koşabilir, arabaya ya da motora binebilirsiniz. Herhangi bir araca bindiğiniz zaman aracı kullanabilmeniz için gaz ve fren pedalları ekrana yansır. Oyundaki can seviyesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Canınız bittiğinde oyun sona eriyor. GTA oyunundaki gibi insanlara karışabilir, gangsterlik yapabilir, şehirde terör estirebilir, içinizden geçen bütün kötülükleri yapabilirsiniz.

Gr‍and Street Maf‍ia Chi‍cago : Fight To Survive oyununun ekran grafikleri ve ses özellikleri oldukça gelişmiştir.

Gr‍and Street Maf‍ia Chi‍cago : Fight To Survive Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0
Dil : Türkçe
Sistem : Android 2.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here