Google Translate (Android)

0
747
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Bir çeviri uygulaması ararken akla gelen ilk şey Google Translate uygulamasıdır. Uygulama çevrimiçi ve hatta çevrimdışı çeviri araçlarını birden çok dilde sunuyor.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Google Çeviri Uygulaması

Google Çeviri, çevrimiçi olduğunuzda 103, İnternet bağlantınız olmadığında da 52 dil arasında çeviri yapmak için kullanılabilir.

Uygulama, 29 dilde metin çevirisi için kamera modu ve çeşitli dillerde iki yönlü konuşma çevirisi sunan konuşma modu dahil olmak üzere birçok araçla birlikte gelir.

En kullanışlı özelliklerden biri el yazısı modudur; sadece cihazınızın ekranındaki kelimeleri yazmanız yeterlidir; uygulama sizin için onları tanımlayıp çevirir.

Herhangi bir uygulamadaki metni kopyalayabilirsiniz; çeviri açılır veya yıldızlanır ve ileride başvurmak üzere çevirileri phrasebook’a kaydeder. Bu uygulama aynı zamanda metin-konuşma araçları ve veri kullanım ayarları ile birlikte geliyor.

Google Translate uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulama Türkçe dil desteğine sahiptir. Herhangi yabancı bir dilde ki kelime ya da cümleleri Türkçe’ye çeviri yapabilirsiniz.

Google Translate Özellikleri:

  • 103 dil arasında çeviri.
  • Çevrimdışı mod 52 dilde kullanılabilir.
  • Anında kamera çevirisi ve kamera modu.
  • Konuşma modu ve el yazısı tanıma araçları.
  • Metinden sese ve veri kullanım araçları.

Google Translate Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Cihaza göre değişir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here