Google Play Oyunlar

0
1330
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Google Play Oyunlar uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek, indireceğiniz bütün oyunları tek bir uygulamada toplayabilir ve kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android Oyunları Ücretsiz İndirme ve Oynama Uygulaması

Google Play Oyunlar uygulaması ile cihazınıza indireceğiniz bütün oyunları tek bir yerde toplayarak anında Play tuşuna basıp oynayabilirsiniz. Sıkıldığınız herhangi bir oyundan çıkıp hızlıca diğer oyuna başlayabilir ve daha önce çıktığınız oyuna girip kaldığınız yerden edebilirsiniz. Google tarafından Android kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunulan bu uygulama ile oyunları oynamak artık çok eğlenceli. Neden mi? Çünkü arkadaşlarınızın da hangi oyunları oynadığını görerek onlara karşı rekabet ortamı oluşturabilir ve karşılıklı oynayabilirsiniz.

Google Play Oyunlar uygulamasına mail hesabınız ile giriş yaptığınız için oyunlarınızı hesabınıza giriş yaptığınız bütün cihazlarda oynayabilir ve eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Tabi uygulamanın özellikleri bunlarla sınırlı değil, kendinize ait Oyun Profilinde oynadığınız oyunlara ait başarılarınızı gösterebilir ve gurur tablonuzu sergileyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play Oyunlar uygulaması ile oynadığınız herhangi bir oyunu nasıl oynadığınızı veya oyunun herhangi bir sahnesini video olarak kaydedebilir ve Youtube’da paylaşabilirsiniz. Böylece oyundaki görsel başarılar ve ilgi çeken kayıtlar arkadaşlarınız tarafından da izlenmiş olur.

Google Play Oyunlar Tanıtım Videosu

Google Play Oyunlar Ekran Görüntüleri

 

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here