Google Earth

0
1089
Ücretsiz | 29 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Google Earth, dünyadaki her yeri keşfetmenize, araştırmanıza, ayrıca farklı görüntüleme modları ve uydu görüntüleriyle çalışmanıza olanak tanıyan kullanıcı dostu bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Dünya Üzerinde Gezinme Programı

Google Earth, uydu görüntülerini ve dünyanın her yerine sahip haritaları içeren indirilebilir bir yazılım çözümüdür ve size masaüstünüzden doğrudan göz atma olanağı verir. Google Earth programını ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle indirerek dünyayı gezmeye bilgisayarınızdan başlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüz

Tüm bu şaşırtıcı şeyler kullanıcıya basitçe ve temiz bir arayüzle sunuluyor ve programa girdikten sonra Dünya’nın tam ortasındasınız. Kullanıcı fareyi kullanarak kolayca yakınlaştırabilir, uzaklaştırabilir veya dolaşabilir ve direkt olarak istediğiniz adrese gitmek için soldaki arama kutusuna belirli bir yere girebilirsiniz.

Google Earth’e alışana kadar sadece birkaç dakikanızı ayıracaksınız ve keşfettiğiniz güçlü işlevleri sayesinde programın keyfini çıkaracaksınız.

Sokak görünümü modu

İşlevleri hakkında konuşacak olursak, Google Earth programında yeni Sokak Görünümü modu bulunuyor ve Google araçlarıyla çekilen görüntü sayesinde sokaklar sizi bekliyor. Bununla birlikte, tüm konumların bu görünümde yer almadığını unutmamalısınız.

Dünyanın dört bir yanındaki yerleri ara

Sponsorlu Bağlantılar

Bu etkileyici görüntülerin yanı sıra, program ayrıca yer işareti balonlarındaki Flash videolarıyla restoranlar, parklar ve diğer ilgi noktalarını hızlı ve kolay bir şekilde aramak için kullanılan özel araçlar ile birlikte geliyor.

3D görüntüler ve favori yerler

Son olarak, dünyanın en popüler şehirlerinden birinde bulunan favori yerlerin harika 3D manzara özelliği sayesinde tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda favori yerlerinizi tek bir tıklamayla kaydedip paylaşabilirsiniz.

Piyasadaki en iyi ürün

Google Earth, üstün yakınlaştırma ve gezinme özellikleri sayesinde şimdiye kadar oluşturulan en ilginç programlardan biri olmayı sürdürüyor. Dünyayı daha iyi tanımak istiyorsanız hiç sıkılmadan kullanacağınız bu programı indirebilirsiniz.

Google Earth Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.3.0.3832
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here