Google Dokümanlar (Android)

0
713
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Google Docs yani Google Dokümanlar, metinleri diğer kişilerle oluşturmak, düzenlemek veya işbirliği yapmak istiyorsanız sizin için mükemmel bir uygulama.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Word Benzeri Metin Editörü Uygulaması

Belgeleri düzenleme ve oluşturma yeteneği, özellikle ücretsiz olarak sağlanıyorsa mobil platformlarda takdir edilir. Microsoft Office’teki uygulamaların çoğu Android için ucuz değildir, ancak Google’ın ücretsiz olan birkaç uygulaması vardır ve Google Dokümanlar bunlardan biridir.

Kullanıcılar Google App’in yardımıyla belgeler oluşturabilir, varolan dosyaları düzenleyebilir, belgeleri başkalarıyla paylaşabilir, Microsoft Word belgelerini açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilir ve hatta önceden kaydedilmiş dosyalar hakkında yorum bırakabilir.

Google Dokümanlar uygulamasını Android işletim sistemli telefonlara yada tabletlere ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Böylece Word dosyalarını kolaylıkla açabilir ve üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Akıllı telefonlarda yazıları düzenlemek ve açabilmek için metin editörü uygulamasına ihtiyaç duyarız. Bunun için sahip olabileceğiniz en iyi uygulamalardan birisi de Google Dokümanlardır. Dilerseniz yukarıda ki Editör İncelemesi bölümünden Android için Word uygulamasını da indirebilirsiniz.

Google Dokümanlar Özellikleri:

  • Google Drive’dan dokümanları açın, düzenleyin ve üzerinde değişiklik yapın.
  • Aynı belgeler üzerinde diğer kullanıcılarla işbirliği yapın.

Google Dokümanlar Ekran Görüntüleri:

Google Dokümanlar Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Cihaza göre değişir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here