Google Allo (Android)

0
420
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Google Allo, Google’ı etkileşimli bir deneyime dönüştürerek Google Asistan’ı da içine alan yeni bir akıllı mesajlaşma uygulamasıdır.
Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Google’ın yeni mesajlaşma uygulaması Allo, işleri diğerlerinden biraz daha farklı yapmayı hedefliyor. Birincisi, Google Asistan’ın entegrasyonu temelde onunla konuşmanızı ve ilgili bilgileri almanızı sağlar. Allo ne yazdığınızı anlayabilecek kadar karmaşıktır ve sizlere öneriler sunabilir.

En ilginç özelliklerden biri akıllı cevaptır. Uygulama devamlı yazdığınız mesajları öğrenir, okur ve bir daha sonraki mesajlarınızda sizlere cevap önerir. Ayrıca, emoji ve çıkartmaların yardımıyla, ne hissettiğinizi söylemek için birçok seçeneğiniz olacak. Yazı tipi boyutunu değiştirmek sadece bir dokunuş ile yapılabilir.

Google, gizli modda kullanılabilen uçtan uca şifrelemeyi de etkinleştirdi ve kullanıcılar, sohbet kapatıldıktan sonra mesajların ne kadar süreyle kullanılacağına karar verebilir. Google Allo isimli gelişmiş mesajlaşma uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve Türkçe dil desteği ile kullanabilirsiniz.

Google Allo Özellikleri:

  • Google Asistan ile entegrasyon.
  • Çıkartma, mürekkep ve emoji desteği.
  • Akıllı cevap öğren, böylece tekrar yazmak zorunda kalmazsın.
  • Uçtan uca şifrelemeli gizli mod.

Google Allo Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here