GOM Player

0
696
Ücretsiz | 22 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

GOM Player, ses ve video formatlarının çoğunu destekleyen kendi codec sistemiyle donatılmış çok amaçlı bir medya oynatıcı programıdır. Üstelik GOM Player oynatıcı programını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Ses ve Video Oynatma Programı

GOM Player’ın en çok ilgi gören medya araçlarından biri haline gelmesine yardımcı olan en önemli özelliklerden sadece birisi; herhangi bir medya formatını kullanıcı dostu bir arayüz kullanarak oynatması ve ücretsiz olarak indirilmesidir.

GOM Player programının güçlü özelliklerinden bir tanesi de hala çok çeşitli medya formatları için mükemmel bir destek sağlıyor, buna ek olarak GOM Player’ın geliştirme ekibi VR ve 360 derece ​​videolar için akıllı motorlar gibi özelliklerin eklenmesiyle geleceğe açık bir şekilde bakıyor. Program alt yazılar, codec bileşenleri ve hatta akıllı telefonunuzda ki videolarınız için uzaktan kumanda olarak kullanma imkanı sağlıyor.

Çoğunuzun bildiği gibi, geçmişte GOM Player’ın yükleyicisi üçüncü parti yazılımlar sunmak ve kurmakla kalmayıp web tarayıcınızın arama motorunu da değiştirirdi. Ancak artık böyle bir durum söz konusu değil.

Kolay kurulum sürecinden sonra, açık ve çok işlevsel, erişilebilirliğe her şeyden daha fazla odaklanmış, modası geçmiş bir kullanıcı arayüzü ile karşılacaksınız.

Ayrıca, ekranda çok fazla ayar bulunmadığını da görebilirsiniz. Bu tabii ki, GOM Player’ın kapsamlı menü sistemine alışmak zorunda kalacaksınız demektir.

Programın tüm özelliklerine ana pencereyi sağ tıklatarak veya üst menü çubuğunun sol tarafında bulunan GOMPLAYER düğmesini tıklatarak erişebilirsiniz.

GOM Player, sadece birkaç tıklamayla altyazı ve kodlar arayıp, bulma ve ekleme olanağı sağlayan özelliklerle dolu bir medya oynatıcıdır.

Desteklenen ses veya video formatlarının bolluğuna dikkat çekebiliriz. Daha iyisi, alışılagelmiş olmayan video formatlarını oynatmak istediğinizde, gerekli codec bileşenlerini bulmanızı ve kurmanızı sağlar.

GOM Player’ın içinde buunan bir arama aracı sayesinde şu anda en büyük altyazı veritabanlarından birine sahip olan OpenSubtitles.org hizmetiyle bağlantı kurarak videolarınıza altyazı yerleştirmenizi ve bunları eklemenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekran görüntülerini yakalama, herhangi bir medya dosyasının özel bölümlerini tekrar etme, oynatma hızını kontrol etme ve video efektleri ekleme özelliği, GOM Player’ın en özellikli medya oynatıcılarından biri olarak karşımıza çıkmasını sağlayan diğer bazı özelliklerdir.

VR ve 360 ​​videoları gibi modern özelliklerin yanı sıra mobil uzaktan kumanda desteğinin tadını çıkarın. İncelemenin başında belirtildiği gibi, GOM Player iPhone veya Android tabanlı telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanmanıza izin verir. Telefonunuza uygun mağazalardan GOM Remote uygulamasını yüklemeniz yeterlidir; ayrıca, diğerleri arasında, videoları seçme, oynatma ve durdurma, ses seviyesini ve ekranın parlaklığını ayarlama olanağınız vardır.

Son olarak, bu yardımcı programın bugüne kadarki en popüler VR ve 360 ​​video formatlarından bazılarının desteğiyle geldiğini duyduğunuzdan mutluluk duyacaksınız. İlaveten, 360 YouTube videosunu oynatabilirsiniz.

GOM Player Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.3.25.5282
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here