Geekz Virus Remover

0
682
Ücretsiz | 1.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.3

Özet

Geekz Virus Remover isimli bu yazılımı, bilgisayarınızın koruma durumunu kontrol etmek ve iyileştirmek için kullanabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Güvenlik Programı

Geekz Virus Remover, adından da anlaşılacağı gibi şunu beklenen bir uygulamadır: bilgisayarınızı virüslerden temizleyin, kaldırın ve bilgisayarınızı güvenli tutun.

Tam teşekküllü bir antivirüs çözümü olmasa bile, uygulama belirli türde kötü amaçlı yazılımları kaldırma konusunda etkili olur.

Geekz Virus Remover, tüm araçları barındıran tek bir pencereden oluşan çok basit bir arayüze sahiptir.

Böylece tüm sürücüleri tarayabilir, belirli bir sürücüyü veya klasörü tarayabilir, tüm sistemi tarayabilir veya tek bir dosyayı tarayabilirsiniz.

Etkinliği en üst düzeye çıkarmak için uygulamanın, sistem dışındaki tüm işlemleri yok etmek için belirli bir aracı vardır; böylece, virüs bulaşmış dosyaları bilgisayarda çalıştırma şansı azaltılır.

Canlı güncelleme özelliği de var ancak otomatik güncelleme aracı yok, bu nedenle güncellemeyi her seferinde kendiniz gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun dışında, Geekz Virus Remover basit bir uygulamadır. Testlerimiz sırasında birkaç kez dondu, CPU ve RAM’deki stres göze çarpıyor ve ana penceredeki hemen hemen tüm tıklamalara tepki verildi.

Gerçek şu ki, hiçbir zaman bir taramayı tamamlamıyor ve tek bir dosyayı taramak bir saniyelik bir iş olsa da, tüm sistemi denetlemek bir dakikadan az sürüyor.

Geekz Virus Remover programına dikkatli davranmanız ve tam teşekküllü bir virüsten koruma yazılımı ile birlikte kullanmanız gerektiği anlamına gelir; çünkü kendi başına kapsamlı koruma sağlayamaz.

Geekz Virus Remover Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.1 Beta
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here