G Data TotalCare

0
516
Deneme Sürümü | 14.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

G Data TotalCare, spam, kimlik avı, virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı toplam koruma için gerekli tüm araçlarla birlikte gelen karmaşık bir güvenlik paketidir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüs ve Zararlı Yazılımlara Karşı Güvenlik Paketi

G Data TotalCare, sisteminizi, işleyişini etkileyebilecek her türlü tehdide karşı korumak için birlikte çalışan bir takım araçlar ile birlikte gelir. Tümü bilgisayarınız için daha yüksek bir güvenlik düzeyi sağlamak üzere tasarlanan bazı İnternet güvenlik araçlarını, güvenlik duvarı bileşenini ve bir antivirüs özelliğini bütünleştirir.

İyi düzenlenmiş arayüz, güvenlik durumunu (virüs imzaları, son tarama tarihi vb.) yanı sıra CPU yükü hakkında da bilgi verirken tüm araçlara kolaylıkla erişmenizi sağlar.

Uygulama, dosya bulut tabanlı analizle birlikte, sisteminizi kötü amaçlı yazılım virüslerine karşı korumak için uygun bir çözüm haline getiren iki entegre tarama motoru (buluşsal yöntemler ve davranış engelleme) kullanmaktadır.

Bütün sistemi virüslere, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, trojanlara, solucanlara veya sadece tarama için bazı dizinlere veya dosyalara göre tarayabilirsiniz. Ayrıca, program, virüs bulaşmalarını gidermek için çıkarılabilir sürücüler, bellek ve başlangıç ​​programlarını kontrol edebilir. Potansiyel bir tehdit tespit edildiğinde, kullanıcıdan harekete geçmesi istenir.

Sistemin aşırı yüklenmesini önlemek için, G DATA TotalCare boşta tarama özelliğiyle birlikte gelir; bu, sistemin devre dışı bir duruma girdiği anda taramanın başlaması anlamına gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Web korumasını etkinleştirmek çevrimiçi gezinirken korunmanızın yapılmasını sağlar. Uygulama, İnternet ve anında mesajlaşma içeriğini işler ve kimlik avı girişimleri tespit eder. Tabii ki, G DATA TotalCare’in onları engellememesini istemek için güvenilir web sitelerini istisnai durum listesine ekleyebilirsiniz. Üstelik, uygulama en yüksek koruma düzeyini sağlamak için e-posta koruması ve spam filtreleri ile birlikte gelir.

Tarama zamanlaması, rootkit tarama, dosya, sürücü veya bölüm yedekleme, ve ebeveyn kontrolü bileşeni, bu uygulamanın getirdiği diğer avantajlardır. Üstelik, kullanıcı, bireysel güvenlik seviyeleri için özel setler oluşturabilir.

Sisteminizi büyük miktarda sistem kaynağına ihtiyaç duymadan koruyabilen, kullanıcı dostu, eksiksiz bir güvenlik çözümü arıyorsanız, G DATA TotalCare uygun bir alternatif olabilir.

G Data TotalCare Ekran Görüntüleri

Versiyon : 25.2.0.1
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here