G Data Boot-Medium

0
469
Ücretsiz | 221 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Pazardaki kötü amaçlı yazılımların temizlenmesi için en iyi araçlardan biri olan G Data Boot-Medium programını kullanarak bilgisayarınızı virüs taramasından geçirin ve bilgisayarınızı güvende tutun.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılımları Engelleme Programı

Bilgisayarı korumak ve zararlı yazılım virüslerinden uzak tutmak için en iyi çözümleri bulmaya çalışırken nadiren basit bir virüsten koruma ve güvenlik duvarı içeren çözümlere başvurmamız gerekmiyor.

Ayrıca, düşünülemez ve kötü bir virüs sisteme girer ve etrafa bulaşmaya başlarsa, PC’yi kurtarmaya ve eski güzelliğine geri döndürebilecek çok az araç bulunur. Bununla birlikte, G Data Boot-Medium gibi bir yardımcı program kullanışlı olabilir ve bilgisayarımızı kurtarabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Güçlü G Data Antivirus’a dayanan bu araç, sistem başlamadan öncede konuşlandırılabilen özel bir ortamdır. Bu araçtaki önyükleme, zararı tamir etmeye başlayabilmemiz için kötü amaçlı yazılımın etkinliğini yok edecektir.

G Data Boot-Medium’ı başlattıktan sonra sizi memnuniyetle karşılayan gösterge tablosu, iki temel seçeneğinden birini seçmenizi sağlar, yani antivirüs veya veri geri yükleme işlemini başlatırsınız. İlk seçenek hemen güçlü virüs kaldırma uygulamasını başlatırken ikincisi G Data Backup’ı başlatır.

İkinci yardımcı program, PC’ye bağlı Ethernet ve WiFi aygıtlarını görüntülemenizi, yapılandırmanızı ve yönetmenizi sağlayacaktır. Otomatik DHCP yapılandırması için gidebilir veya gerekli değerleri IP adresi, alt ağ maskesi, ağ geçidi, DNS sunucusu ve DNS soneki için manuel olarak girebilirsiniz.

G Data Boot-Medium Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2015.02.25
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here