G DATA AntiVirus

0
476
Deneme Sürümü | 230.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

G DATA AntiVirus programını kullanarak bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutun ve ödüllü bir virüs algılama motoruna dayanan bu güvenilir antivirüs çözümü ile bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak tarayın.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Gelişmiş Antivirüs Programı

Bilgisayarınız her türlü veriyi günlük olarak depolar. Bazıları sizin için hayati önem taşır ve bir çeşit virüsün bilgisayarınıza girmesi durumunda verilerin değiştirilmesine veya silinmesine sebep olur. Durum böyleyken verilerin bu riske karşı güvende tutulması gereklidir. İlk etapta virüsten koruma yazılımının oluşturulmasının nedeni, sabit sürücüde depolanan dosyaların kaybolmasına veya bozulmasına engel olmaktır.

G Data Antivirus güvenlik kategorisinde mevcut en iyi çözümler arasında yer almaktadır. Tam bir İnternet güvenlik uygulaması değildir, ancak bu antivirüs programı şüpheli dosyaların bulut tabanlı analizi ile birlikte iki entegre tarama motoru (buluşsal yöntem ve davranış engelleme) içeren yüksek güvenlik seviyeleri ile gelir.

G Data Antivirus, verilerinizi zararlı tehditlerden korumak için çok yönlü algılama yöntemlerini paketler. Kurulum hızlı bir şekilde gerçekleştikten sonra  bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı gerektirir. Arayüz hassas ancak çok pratiktir. İhtiyacınız olan araçları sunar ve antivirüsün kendisi tarafından üretilen mevcut CPU yükünü ve genel olarak bizi bilgilendirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarı virüslere, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, solucanlara, truva atlarına, çeviricilere, rootkitlere ve diğer kötü amaçlı betiklere veya kimlik avı dolandırıcılığına karşı kolayca denetleyebiliriz. G Data Antivirus, akıcılık ve verimlilik göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.

Algılama oranları hem acemi hem de daha deneyimli kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır. Yapmış olduğu bilgisayar koruması konusunda hiç kimse G Data Antivirus programının sunduğu güvenlik seviyesini tartışamaz çünkü en iyiler arasındadır. Diğer özelliklerine bakacak olursak ‘Boşta tarama’ özelliği kesinlikle bir artıdır. Bu, sistem etkin olmayan bir duruma girer girmez çalışır, bu nedenle zaman boşa gitmez. Çevrimiçi bankacılık kullanıcıları daha güvenli oturumlardan yararlanacak, böylece koruma konularıyla kendilerini sürekli rahatsız etmek yerine işlerine yoğunlaşabilirler.

Bilgisayarınızı daha güvenli bir hale getirmek ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı tehditleri korumak için antivirüs yazılımı arıyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz G Data Antivirus programıdır. Bu programla ilgili unutulmaması gereken üç nokta var: güvenlik etkinliği, sistem kaynakları ve kullanıcı dostu.

G DATA AntiVirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 25.2.0.1
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here