FrostWire

0
1002
Ücretsiz | 23.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

FrostWire, bir müzik çalar ve birden fazla radyo kanalıyla paketlenmiş, torrentleri aramanın, onları yüksek hızda indirmeyi ve bunları entegre bir kütüphane ile yönetmenizi sağlayan P2P dosya paylaşım programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Ücretsiz Dosya İndirme ve Paylaşma Programı

FrostWire ücretsiz bir dosya paylaşım istemcisidir. Dünyanın her yerinden yüksek hızlarda veri yüklemek ve indirme istiyorsanız FrostWire ile tanışın. Programın içerisinde bir sohbet programı ve müzik çalar özelliği de vardır. Frostwire, Eylül 2004’te LimeWire temelli olarak kendini tanıttı.

Kurulum oldukça uzun sürebilir ve programın tam olarak çalışması için aslında gerekli olmayan bir sürü ürünü indirmeniz önerilir. Bu işlem tamamlandığında, dil seçimi, torrent çıktı klasörü ve sohbet için kullanıcı adınızı yapılandırabileceğiniz bir kurulum sihirbazına girersiniz.

Menü çubuğundan, birkaç düğmeden ve mevcut tüm seçenekleri kolayca değiştirmenizi sağlayan birkaç sekmeden oluşan kullanıcı arayüzü oldukça kolay. Programı anlayabilmeniz için Kapsamlı Yardım içeriği de bulunmaktadır.

Bu program, arama motorlarını (örneğin ClearBits, Mininova, ISOHunt, BTJunkie, Extratorrent, Vertor, The Pirate Bay, Monova vb.) ve dosya türlerini (belgeler, programlar, ses, video, resim veya torrentler) seçmenizi sağlar. Dahili arama işlevi sayesinde aradığınız şeyi anahtar kelimesine göre bulmanızı sağlar.

Sonuçlar, boyut, kaynak (ve dış bağlantı), oluşturulmuş tarih, kalite ve uzantı türü gibi ayrıntılarla birlikte ana pencerede görülür.

Bu listeden bir ögeyi sağ tıklatarak, karşıdan yükleme (veya kısmen indirme) seçeneğiniz vardır. Buna ek olarak, kendi torrentlerinizi oluşturabilir ve dosyalarınızı düzenleyebileceğiniz bir kütüphaneye erişebilirsiniz.

İndirilen dosyaları telefonlara ve tabletlere aktarabileceğiniz başka bir bölümün yanı sıra diğer kullanıcılarla sohbet edebileceğiniz bir yer de vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program aynı zamanda bir müzik çalar ile birlikte gelir; aynı zamanda uzun bir radyo listesine erişmek, onlarla ilgili bilgileri ve harici bir bağlantıyı görüntülemek, ayrıca onları dinlemek veya URL’yi girerek diğer radyo istasyonlarını eklemek de mümkündür.

Seçenekler bölümü, hız sınırlarını tanımlamanıza, yeni indirilen şarkıları iTunes’a aktarmanıza, anahtar kelime filtrelerini kurmanıza ve bir proxy bağlantısı girmenize izin verir.

FrostWire, bilgisayarın performansını zorlamaksızın çeşitli belgeleri ve medya içeriğini hızlı bir şekilde bulmanızı ve indirmenizi sağlayan mükemmel bir dosya paylaşım sistemidir. Ancak uTorrent, BitTorrent ve Vuze Bittorrent İstemcisi’nden daha az seçenek sunar.

FrostWire Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.5.9
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here