Freegate

0
1325
Ücretsiz | 4.6 MB i n d i r
4.5

Özet

Geliştirilmiş hız ve geçmişi otomatik olarak temizlenen algılamayı önlerken favori sayfalarınızı ziyaret etmek için bu güçlü yazılım çözümünü kullanabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Ücretsiz Proxy Programı

Çoğu kullanıcı, tarama kısıtlamalarından kurtulmak için mücadele etmekle birlikte, er ya da geç, engellenen web sitelerinin uzun bir listesiyle hala bilgisayarlarının önünde durmaktadır. Freegate Professional, kısıtlamalar nedeniyle bazı web sayfalarına erişemeyenlere tüm bu kuralları atlamak için hızlı ve basit bir yol sağlar.

Kurulum işlemi gerektirmez

Freegate Professional’ın en iyi yanı, yükleme gerektirmeden çalışabilmesi için yalnızca çalıştırılabilir dosyayı çift tıklatmanızdır. Ayrıca, masaüstünüzde veya görev çubuğunuzda herhangi bir yer kaplamaması için sistem sayfasında gizli kalmanız ayarlanabilir.

Basit ve sezgisel arayüz

Arayüzü çok temiz ve kullanımı kolaydır ve en önemli şey, uygulamanın kullanıcı müdahalesi gerektirmeden görevlerin çoğunu yapmasıdır. Basitçe söylemek gerekirse, Freegate Professional kullandığınız tarayıcıyı otomatik olarak algılar ve belirli ülkelerde genellikle bloke edilen önceden tanımlanmış bir web sitesi listesini uygular.

İnternet’e hızlı erişim garantisi verir

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılım çözümü, birden çok proxy sunucusu tarar ve en hızlı sunuculara bağlanır, ancak testler sırasında keşfedildiği gibi varsayılan seçenekte sorunlarla karşılaşırsanız yine de başka bir sunucu seçmenizi sağlar.

Freegate Professional’ın özellikleri arasında, ‘Ayarlar’ sekmesinde oldukça kullanışlı bir özellik bulunur ve programdan çıktığınızda Internet Explorer geçmişini otomatik olarak temizleyecek şekilde uygulamayı ayarlamanızı sağlar.

Genel olarak Freegate Professional, erişime izin verilmeyen web sitelerini yüklemeleri gereken herkes için mükemmel bir araçtır, ancak performansının, bulabileceğiniz proxy sunucusuna bağlı olduğunu unutmayın. Ayrıca, yazılım oldukça kolay kullanımlı ve kullanıcıların çoğunluğunun ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli özelliklerle birlikte geliyor.

Freegate Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.61
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here