Free Webcam Recorder

0
1093
Ücretsiz | 3.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.3

Özet

Free Webcam Recorder programını indirdikten sonra web kameranızı kullanarak video akışlarını kaydedebilir ve bunları MP4, WMV, FLV, AVI, MOV veya MPG dosya biçiminde dışa aktarabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

En İyi Webcam Güvenlik Kamera Kayıt Programı

Free Webcam Recorder programının amacı web kameranız üzerinden video akışları kaydetmenize yardımcı olmaktır. Web kamerası yazılımı ile video kaydetme konusunda daha önce herhangi bir deneyime sahip olmayan kullanıcılar için bile yapılandırılabilen bazı basit seçeneklerle doludur.

Free Webcam Recorder, yalnızca birkaç yapılandırma ayarını yaptıktan sonra basit bir düzen sunar. Programı anlayabilmeniz için sunulmuş yardımcı bir kullanma kılavuzu bulunmuyor, ancak sezgisel olduğu için kolay bir şekilde anlayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Ana pencerede aracın çalışma şekli hakkında yalnızca bazı temel ipuçlarını görüntüleyebilir ve ipuçlarını kontrol etmek için fare imlecini belirli bir özelliğin üzerine getirmeniz gerekir.

Kayıtları MP4, WMV, FLV, AVI, MOV veya MPG dosya formatına aktarmanıza izin verilir. Dahası, kayıt işlemini başlatabilir veya durdurabilir, kayıtları ana panelden doğrudan saklayan klasörü açabilir, kaydetme dizinini değiştirebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.

Kısaca, Free Webcam Recorder, web kameranızı kullanarak, video akışı kaydederek, uzaktayken ev etkinliğinizi izlemenize yardımcı olan temel özellikler paketini barındırır. Olumsuz yönleri, yalnızca hareket algılandığında videoların kaydedilmesi için hareket algılama özelliğinin bulunmaması ve özel bir zaman aralığında otomatik anlık görüntüler alınması ve e-posta uyarıları gibi birkaç gelişmiş seçenekten yoksun olmasıdır.

Free Webcam Recorder Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here