Free PDF to Word Doc Converter

0
577
Ücretsiz | 1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

Free PDF to Word Doc Converter programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek PDF dosyalarını DOC dosya biçimli Word dosyasına dönüştürebileceğiniz kullanımı kolay programa sahip olabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

PDF Dosyalarını Word Dosyasına Dönüştürme Programı

Free PDF to Word Doc Converter programını ücretsiz olarak indirin ve PDF dosyalarını basit bir şekilde Doc uzantılı Word dosyasına dönüştürün. PDF – Word dönüştürücü olan bu program PDF dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde Word dosyalarına çevirir ve bunun için sizi uğraştırmaz. Yapmanız gereken programın içerisindeki tek bir tuşa basmak olacaktır.

Taşınabilir Belge Formatı dosyaları ile uğraşmak, görüntülemek, düzenlemek veya bunları oluşturmak için hemen hemen her zaman işini iyi yapan bir yazılım gerekir. Metin veya resimleri bir PDF dosyasından ayıklamak, aynı zamanda Free PDF to Word Doc Converter gibi üçüncü parti programların da yaptığı bir iştir.

Bu yazılımın kullanımı çok kolaydır, çünkü tüm dönüştürme işlemi mevcut seçenekleri içeren tek bir pencereyle gelir. Arayüz oldukça sade ve güzel görünüyor, bu nedenle hangi özelliğin ne olduğunu anlamaya çalışarak fazla zaman harcayamayacaksınız.

Esasen, tek yapmanız gereken dönüştürmek istediğiniz PDF dosyasının tam yolunu sağlamak, bir hedef klasöre göz atmak, mevcut ayarları yapmak ve dönüştürme düğmesine basmaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Özelleştirebileceğiniz seçenekler arasında, dönüşüm için sayfaları seçmek ve yüklenen Taşınabilir Belge Formatı dosyasına dahil olabilecek resimleri ve şekilleri tutmak yer alır. Ayrıca metin kutularını kullanmayı seçebilir ve çıktı için istediğiniz yazı tipini seçebilirsiniz.

Gerçek dönüşüm sözkonusu olduğunda, testlerimiz sırasında Free PDF to Word Doc Converter, glitches olmadan çalıştı ve sonuçları oldukça iyi idi. İşlenmiş PDF’lerde herhangi bir resim varsa çıktı DOC dosyalarının boyutlarını tam boyutlarıyla gösterecek ve bu, resimleri yeniden boyutlandırmanız gerekeceği anlamına geliyor.

Free PDF to Word Doc Converter, daha az deneyimli kullanıcılar için bile uygun kullanım kolaylığına sahiptir, kesinlikle kategorisinde en iyi seçeneklerden biridir. Ayrıca, hızlı işleme ve iyi özellik paketi birçok kullanıcının ilgisini çekmek için yeterlidir.

Free PDF to Word Doc Converter Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here