Free Keylogger

0
533
Ücretsiz | 2.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Free Keylogger programı ile bilgisayarınızdaki kullanıcı etkinliklerini izleyin ve belirli bir e-posta adresine günlükleri düzenli aralıklarla gönderin.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Keylogger ve Takip Programı

Birden fazla kullanıcı yada özellikle de çocuklar tarafından erişilebilen bir bilgisayarınız varsa, yapılan etkinlikerli izlemeyi düşünebilirsiniz.

Neyse ki, günümüzde minimum çabayla hızlı sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilecek çok çeşitli üçüncü taraf yazılım çözümleri bulunmaktadır. Yukarıda bahsedilen uygulamalardan birisi Free Keylogger programıdır.

Basitleştirilmiş kullanıcı arayüzü

Bu programı, ek veya gelişmiş yapılandırma adımlarını gerçekleştirmenize gerek duymadığından zorluk çekmeden bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı arabirimi minimalisttir, düzgün bir şekilde organize edilmiş, basit işlevlerle gelir ve böylece geniş bir kullanıcı yelpazesi için erişilebilir olmasını sağlar. İlk çalıştırdıktan sonra, görüntülemek veya gizlemek için kullanacağınız bir kısayol tuş kombinasyonu ayarlamanız gerekir. Varsayılan tuş kombinasyonu Ctrl + Alt + Shift + F’dir.

Bilgisayarınızın etkinliğini izler

Free Keylogger, bilgisayarınızdaki diğer kullanıcıların etkinliklerini hızlı, kolay bir şekilde izlemenize yardımcı olabilir. Bunu başarmak için, özellikle şifre koruması veya e-posta günlüğü dağıtımı gibi belirli işlevleri kullanmanız gerekiyorsa küçük bir yapılandırmaya ihtiyaç vardır.

Uygulama, tüm tuş vuruşlarını yakalar ve bunları bir günlük dosyasına kaydederek faydalı bilgiler sağlar. Daha da ötesi, yanlışlıkla tanımlı tuş kombinasyonuna basarak diğerlerinin ana penceresine erişemeyecekleri bir şifre ayarlamanız mümkündür.

Günlükleri e-posta ile gönderebilir

Sponsorlu Bağlantılar

Yerel günlük dosyalarını görüntülemenizi sağlamanın yanı sıra, bu uygulama bu belgeleri geçerli kimlik bilgileri ile birlikte verdiyseniz doğrudan bu e-posta adresinize de gönderebilir.

Programın raporları size gönderdiği zaman aralığını belirtmeniz, önceden ayarlanmış bir e-posta sunucusu seçmeniz veya özel bir e-posta sunucusu seçmeniz ve geçerli bir e-posta adresi ve parola girmeniz yeterlidir.

Parola korumalı ve raporları e-postayla gönderebilen basit bir keylogger

Sonuç olarak Free Keylogger, tuş vuruşlarını kaydetmek ve bunları yerel günlük dosyalarına kaydederek veya e-postayla rapor göndererek bilgisayarınızın etkinliğini kolayca izlemenize yardımcı olan basit bir yardımcı programdır. Kullanıcı arayüzü son derece basittir ve düzgün bir şekilde düzenlenmiş basit fonksiyonlara sahiptir.

Free Keylogger Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.5.6.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here