Free Hide IP

0
652
Ücretsiz | 2.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.4

Özet

Free Hide IP programı ile IP’nizi gizleyin ve İnternet’e göz attığınızda kimliğinizin korunduğundan emin olun. Ayrıca engelli sitelere dilediğiniz gibi giriş yapın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Engelli Sitelere Giriş ve IP Gizleme Programı

Güvenlik endişelerinden veya İnternet’te her kuytu köşeyi keşfetmek isteyebileceğinizden, web’de gezinirken IP maskeleme yeteneğine sahip bir program kullanmak bir ayrıcalıktır.

Free Hide IP, adından da anlaşılacağı üzere çevrimiçi kişiliğinizin hatasız olabilmesi için IP’nizi gizleme kapasitesine sahip olduğu için kimliğinizi ortaya koymadan İnternet’in sunduğu özelliklerden yararlanmanıza olanak tanıyan bir yazılım çözümüdür.

Sorunsuz kurulum ve sezgisel arayüz

Her şeyden önce programın kurulumunun kolay olduğu, bilgisayar becerilerinin ne kadar alçak gönüllü olursa olsun bir zorluk yaşanmayan bir arayüzle geldiğini söylememiz gerekir.

Uygulamayı ilk açtığınızda, ana pencere size gerçek IP’nin yanı sıra mevcut konumunuzu görüntülerken aynı zamanda anonim durumunuz hakkında sizi bilgilendirir.

IP seçimi yapmanızı sağlar

Yine de IP’inizi maskelemek niyetindeyseniz, yalnızca ABD, İngiltere, Kanada, Almanya, Japonya ve Brezilya gibi cömert seçenekler listesiyle sizi uyaran “IP Ülke Seç” i tıklamanız yeterlidir. Hangi yeni kimliğin size uygun olduğuna karar verdikten sonra, tek bir tıklamayla yeni IP’yi etkinleştirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni IP’nizin yanı sıra ait olduğunuzu iddia ettiğiniz ülke ana pencerenin üst kısmında gösterilecektir, bu nedenle programın çalışıp çalışmadığını görmek de kolay olacaktır. Mevcut kimliğinize geri dönmek için “Gizlemeyi Durdur” düğmesine basmanız gerekir.

IP’nizi periyodik olarak değiştirebilir

Dahası, kolaylık sağlamak için, program Windows başlangıçta otomatik olarak başlatılabilir ve ana pencerenin alt kısmında belirtebileceğiniz birkaç dakika içinde belirlenen aralıklarla IP değiştirme özelliğine sahiptir.

Kimliğinizi koruyun ve anonim olarak web’e göz atın

Kısacası Free Hide IP, bölgeniz tarafından kısıtlanmış içeriğe erişmeye çalışırken veya anonim olarak iletişim kurmanın yollarını ararken kullanacağınız bir araçtır. Anlaşılması kolaydır ve kimliğinizin gerektiğinde gizlendiğini garanti eden bir dizi özellik ile birlikte gelir.

Free Hide IP Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.1.9.8
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here