Free Download Manager

1
767
Ücretsiz | 49.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Free Download Manager programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirerek bütün dosya indirme işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapın, kolaylıkla yönetin ve zamanlayın.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Dosya İndirme Programı

Dosya indirme yöneticileri, bilgisayar kullanıcıları için herhangi bir yenilik değil, artık bir ihtiyaç haline gelmiştir.  Çünkü, dosya indirme yöneticisi ile yapılan bir indirme işlemi hız açısından fark yaratır ve indirme devam ederken bağlantı kesildiğinde yeniden başlar. Dosya indirme işlemini kolaylaştıran bu ve buna benzer bir çok özellik böyle bir programa ihtiyaç duyulmasına sebep oluyor.  Free Download Manager programı da bu anlamda hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteğine sahip olduğu için yeterince caziptir.

 

Free Download Manager, torrentler için destek, indirme zamanlayıcı, ayrıntılı dosya bilgileri ve Flash videolarını indirme özellikleri ile birlikte gelir. Buna ek olarak, farklı klasörlerdeki indirilen dosyaları saklamak için gelişmiş bir organizatör içerir.

Free Download Manager’ı diğer benzer yazılımlardan ayıran özelliklerden biri, yalnızca yaygın formatları (AVI, FLV, WMV, MEPG, MP4 ve MP3) desteklese de bir ortam dönüştürücü içeriyor olmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, kullanıcılar program içinde indirdikleri arşiv içeriğini çıkartabilir veya hatta bilgisayarda yüklü olan virüsten koruma çözümü kullanarak bir virüs kontrolü yapabilir.

Optimizasyon Master, programın bağlantı hızı için uygun ayarları seçmesine izin vermek isteyenler için idealdir. Dışa aktarma ve içe aktarma işlevleri, ayarları kaydetmek ve daha sonra kullanmak üzere listeleri indirmek için kullanışlıdır.

Free Download Manager, bir yazılımın gerektirdiği tüm özelliklere sahip olduğu için göz dolduruyor. Dahası, yeni bir indirmeyi her başlattığınızda bilgisayarın CPU‘sunu zorlamaz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde elinizin altındaki tüm özelliklerle programa kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Free Download Manager Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.1.34 6893
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here