Free Antispam Scanner

0
556
Ücretsiz | 1003 KB i n d i r
Editör İncelemesi
2.8

Özet

Free Antispam Scannera programını bilgisayarınıza indirerek kullanabileceğiniz profesyonel bir anti-spam yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Spam Koruma Programı

Modern anti-spam çözümleri, işletmelerin ve bireylerin bu soruna yardımcı olması için çok az şey yapar. Sezgisel yöntemler kullanan ve% 99 spam dışlama oranına sahip en gelişmiş uygulamalar bu yazışma sırasında geçerli yazışmaların% 13’ü kadarının kaybolduğunu belirtmemektedir.

Buna ek olarak, tüm “profesyonel” spam göndericilerin, mesajlarının çoğu filtreden geçmesini ve popüler spam mücadele çözümlerini kendi kampanyalarına başlamadan önce aldatmasını sağlayan araştırma departmanları bulunur.

Free Antispam Scanner, spam filtresi rolüne sahip değildir ancak daha çok önleyici görev başlatan proaktif bir antispam aracıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi e-posta istemcisini kullandığınız önemli değildir. Program kurulduktan sonra, Antispam Tarayıcı posta kutunuza bağlanır ve sunucudaki spamdan arındırılır. Böylece mesaj indirmek zorunda kalmazsınız. Program, belirgin spam ve virüsleri “yok eder” sonra mesajların geri kalanını işler.

Önce, beyaz liste kriterlerini karşılayan mesajları arar. Çoğu durumda, spam olup olmadığını görmek için adrese ve konu satırına bakabilirsiniz.

Bu yazılım çözümü, web işletmeleri ve kuruluşları için yararlıdır çünkü spam’ı herhangi bir risk almadan durdurmanın tek yolu budur.

Free Antispam Scanner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.13
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here