Foxit Reader

0
821
Ücretsiz | 51 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Çizim araçları, imzalar, tam ekran modu ve daha fazlası için destek sunan zengin özellikli Foxit Reader programı ile PDF dosyalarını görüntüleyin, düzenleyin veya açın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz PDF Dosyası Açma, Düzenleme ve Görüntüleme Programı

PDF dosyaları, formlar veya biçimlendirilmiş metinler için yaygın olarak kullanılır. Windows, bu format için yerel destek sağlamadığı için özel bir program gerekmektedir.

Özellikle PDF dosyalarıyla çalışmak için özel olarak tasarlanan Foxit Reader, amaca çok iyi hizmet eden sezgisel bir programdır, kullanıcıyı rahatsız etmeden PDF’leri anında açar.

Kullanıcı dostu arayüz

Foxit Reader oldukça göz alıcı bir arayüze sahiptir, özelleştirilebilir bir tema özelliği de bulunuyor. Çok sayıda düğme ve menüyle doludur, ancak kullanıcı arayüzü kalabalık görünmüyor, herhangi bir PDF dosyasını görüntüleyebilir ve Facebook’ta kolayca paylaşabilirsiniz.

Diğer PDF görüntüleyicilerinin aksine Foxit Reader, texttospeech’i destekler, yani seçili bir sayfayı veya tüm belgeyi yüksek sesle okuyabilir.

Dahası, belgeler yalnızca salt metin dosyaları olarak görülebilir, böylece tüm görüntüleri veya nesneleri sıyırır ve dikkati dağıtmadan yalnızca asıl metne erişir. Kullanıcılar dosyalarına odaklanmak istediklerinde tam ekran moduna da erişebiliyorlar.

Düzenleme işlemleri ve ekstra işlevler

Sponsorlu Bağlantılar

Foxit Reader, çok sekmeli bir düzenle çalışabilir, cetveller ekleyebilir, not ekleyebilir, ek bilgi ve metin kutuları ekleyebilir, ayrıca bağlantılar oluşturabilir, yeni dosyalar ekleyebilir ve  PDF içine fotoğraf, ses ve video gömebilirsiniz.

Yer işaretlerini ekleyebilir veya kaldırabilir, güvenlik ayarlarını görüntüleyebilir ve değiştirebilir (ör., Yazdırma, form doldurma), PDF oluşturabilir veya taranan belgelerden sayfalar ekleyebilir ve elinizdeki tasarımları çizebilirsiniz.

Kısacası Foxit Reader, PDF yönetimi için mükemmel bir programdır ve ücretsizdir.

Foxit Reader Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.0.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here