Format Factory

0
1092
Ücretsiz | 51.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Format Factory, video, ses müzik, resim yada fotoğraf dönüştürmeyi, DVD ve CD kopyalama özelliklerini, ISO dosyası oluşturma ve birleştirme seçeneklerini destekleyen çok işlevli ortam dönüştürücü programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Ücretsiz Türkçe Video Müzik Resim Dönüştürme Programı

Format Factory programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek Türkçe dil destekli arayüzü ile video, müzik ve fotoğraf formatlarını dilediğiniz şekilde dönüştürebilir ya da değiştirebilirsiniz.

FormatFactory çoklu ortam dosyalarını dönüştürmek için uğraşan her kullanıcı için yararlı bir programdır çünkü her Windows sürümünde çalışır ve bir çok özelliği vardır.

Çok çeşitli dosya formatları için destek sağlar. Arayüz hakkında konuşmadan önce, FormatFactory video dosyalarını, sesleri ve resimleri MP3, AVI, 3GP, MKV, MOV, MMF gibi her türlü formatta dönüştürebildiğinden, programın bir çok biçimi desteklediğini söylememiz gerekiyor. Bunlara ek olarak AMR, M4A, MP2, ICO, TIF, PCX, TGA ve diğer format türlerini de desteklemektedir.

Arayüz hem çekici hem de iyi organize edilmiş, program birçok dosya biçimini işleyebiliyor ve bu işlemi yapmak ise Format Factory için son derece kolay. Dönüştürme işlemi merkezi ayrıntılı bir şekilde yapılandırılmış, ana özelliklerin tümü ana pencerenin sol tarafında güzelce düzenlenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Arayüzden tamamen memnun kalmayan kullanıcılar için başka bir tema kullanımına da imkan tanımaktadır.

Format Factory programı ile ISO dosyası oluşturma işlemini de yapabilirsiniz. DVD ve CD’leri kopyalama işlemi ile bunu yapmanız mümkündür. Ayrıca dilerseniz bu ISO dosyalarını sıkıştırma işlemini de yapabilirsiniz.

Güvenilir ve verimli bir dönüştürücü olan Format Factory, dosya dönüştürücü programı olarak bilgisayarınızda olması gerekir.

Format Factory Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.2.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here