Folder Protection

0
836
Deneme Sürümü | 923 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.4

Özet

Folder Protection programı ile diğer kullanıcıların hassas bilgileri depolayan klasörlere ve dosyalara erişmelerini bir parola ile kolayca şifreleyerek önleyin.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Dosya Koruma Programı

Folder Protection basit ve karmaşık olmayan bir çözüm olarak oluşturulmuştur, böylece belirli klasörlere erişmek için kısıtlamalar uygulamak isteyen tüm kullanıcıları hedef almaktadır.

Herhangi bir klasör, bağlam menüsünden düz bir şekilde kilitlenebilir ve tek yapmanız gereken kilitlemek için bir şifre vermektir.

Uygulama, kullanıcıya imzalayanın kısa olması durumunda şifre analiz özelliklerine sahip olmasıyla da kolaylıkla kırılabileceği anlamına geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ürünün ana ekranında, şu anda şifre koruması altındaki tüm yerler listelenir ve doğru şifre sağlandığında bunların kilidini açabilirler.

Programın koruyucu özellikleri, hedefin konumundan etkilenmez ve çıkarılabilir sürücüler veya ağ konumlarında bulunan verilere izin verme izni bulunur.

Ayrıca, klasörleri kilitledikten sonra sanki bir arşiv gibi davranabilirsiniz; bu da İnternet üzerinden aktarılabileceği gibi medya disklerine de yazdırılabildiğini gösteriyor.

Folder Protection Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.4
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here