Folder Lock

0
693
Deneme Sürümü | 10 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Folder Lock, bilgisayarınızdaki her şeyi yetkisiz erişime karşı korumak için bir dizi araç sunan, dosya yada klasörleri şifreleyen güçlü bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Dosya Şifreleme ve Güvenlik Programı

Çoğu bilgisayar aktif olarak İnternet’e bağlı olduğundan, bir virüsten koruma kurulu olsun veya olmasın veriler sürekli olarak risk altındadır. Güvenlik seviyesi asla yeterince büyük değildir, ancak özellikle gizli dosyaları ele alacak olursak durumunda güvenli tarafta olabildiğince fazla kalmak daha iyidir. Folder Lock, ihtiyaç duyduğunuz olağanüstü güvenlik hissini sunmaya adanmış güçlü bir araçtır.

İyi organize edilmiş ve kullanımı kolay arayüz

Hızlı ve sorunsuz bir kurulum işleminden ve düzgün çalışabilmesi için bir sistem yeniden başlatıldıktan sonra, devam edin ve ana pencereyi açın. Arayüz, modern ve görsel açıdan çekici bir tasarıma sahiptir ve eylemleri bir yan panelde akıllıca saklayabilir ve merkez çalışma alanını gerekli araçları sağlar.

Dosyaları ve klasörleri hızlı bir şekilde kilitli duruma getirin

Erişebileceğiniz temel güvenlik araçlarından biri “Dosyaları Kilitle” dir. İlgilenilen öğeler ana pencereye kolayca sürüklenebilir veya tüm disk sürücüsünü kilitleme olasılığını ortaya koyan özel bir gezgini kullanarak bulunur.

Ek bir seçenek, dosyaları daha da fazla güvenlik için şifrelemenizi sağlar. Dosyalar şifrelenir ve güvende tutulur sabit disk sürücünüzde sözde “Locker” oluşturulur.

Dosyaları güvenle saklama

Dahası, önemli içerikler özel bir bulut hizmeti ile online olarak depolanabilir. Ayrıca sürücüleri sabit disk sürücünüz dışında başka bir yerde tutarak, güvenliğini artırmak için bir çıkarılabilir depolama aygıtı veya CD / DVD’ler kullanabilirsiniz.

Güvenli kimlik bilgileri için sanal cüzdan

Ayrıca kimlik bilgilerinizi güvende tutmak için cüzdan oluşturarak destekler. Banka hesabı, işletme bilgisi, lisans ve çok daha fazlası gibi seçim yapabileceğiniz çeşitli kart türleri vardır.

Her şey bir şifreyle güvence altına alınmıştır

Sponsorlu Bağlantılar

Yolun neredeyse her adımı, mevcut özelliklerin çoğunu kullanmayı planlıyorsanız sinir bozucu bir şifre gerektirir. Bununla birlikte, aynı parolayı kullanabilirsiniz, ancak bu dosyalarınızı saldırılara açık hale getireceğiniz riski artırır.

Ayarlar menüsüne erişmek, bu uygulama ile yönettiğiniz öğeleri korumak için çok daha fazla seçenek sunar. İlginç bir özellik, “Hack Security”, belirli sayıda yanlış deneme yapılırsa, uygulamadan çıkma, oturumu kapatma ve hatta bilgisayarı kapatma imkânı ile şifrenizi kırmaya yönelik girişimleri izlemektir.

Sonuç ve değerlendirme

Folder Lock, web’e göz atarken karşılaşabileceğiniz en güçlü güvenlik araçlarından biridir. Dosya güvenliği artırmak için birçok seçenek sunuyor.

Folder Lock Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.7.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here