FlashGet

0
914
Ücretsiz | 6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

FlashGet programını kullanarak İnternet’ten indirdiğiniz dosyaların indirilme hızını artırın ve bu güçlü, pratik yazılım yardımıyla onları akıllıca yönetin.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Dosya İndirme Programı

FlashGet, en popüler web tarayıcılarının yanı sıra dosyaları indirirken işinizi kolaylaştıracak çok çeşitli araçların desteğine sahip bir indirme yöneticisidir. FlashGet, etkileyici bir geçmişi olan ve daha da önemlisi, verimliliği ile ön plana çıkarak kullanıcıların beklentilerini karşılayan bir yazılımdır.

FlashGet, yavaş İnternet bağlantılarına sahip kullanıcılara yardım eli uzatarak kullandığı teknoloji sayesinde indirmeleri hızlandırır. FlashGet ayrıca tarayıcınıza entegre olabilir ve İnternet’te gezinirken indirmeye çalıştığınız dosyaları denetleyebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Arayüz şaşırtıcı derecede iyi olmasına rağmen, ‘Ayarlar’ penceresi maalesef iyi bir şekilde yapılandırılmamış. Yazı tipi seçimi hiç iyi değildir çünkü herkesin mevcut seçenekleri okuması oldukça  zor gibi gözüküyor.

FlashGet ile ilgili en iyi şey, inanılmaz derecede hızlı ve oldukça basit çalışıyor. Karşıdan yüklenebilen bir dosyaya yönlendiren bir bağlantıyı her sağ tıkladığınızda, FlashGet devreye girer ve devralır. Bu şekilde tarayıcınızda bulunan özel uzantılara ihtiyaç duymuyorsunuz.

Genel olarak, İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa olsun, FlashGet’in bilgisayarınız da olması gerekiyor. Program tüm kullanıcılar için yeterli özelliklere sahiptir.

FlashGet Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.7.0.1220
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here