FlashFXP

0
834
Deneme Sürümü | 7.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

FlashFXP, bilgisayar ile sunucu arasında dosya transferi için veri güvenliği ve kullanım kolaylığı kaybetmeden yüksek aktarım hızları sağlayan güvenilir ve güçlü bir FTP ve FXP istemci programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

FTP Türkçe Hızlı Dosya Aktarma Programı

Piyasada epey FTP istemci programları bulunmaktadır, bu yüzden bunların içinden herhangi birisini bulmak çok kolaydır, ancak sizin ihtiyaçlarınıza uygun ve beklentilerinizi karşılayan doğru yazılımı bulmak o kadar kolay olmayabilir.

FlashFXP , acemi ya da profesyonel kullanıcılarda dahil olmak üzere herkes tarafından kullanılmak için tasarlanmıştır, çünkü anlaşılması zor olmayan pek çok özellik ile birlikte gelir. Arayüz, diğer FTP istemcilerinden çok farklı görünmüyor ve programın içinde gizli bir çok özellik bulunuyor.

FlashFXP, birden çok aktarım türünü destekler, bunları bilgisayardan sunucuya, sunucudan bilgisayara veya FTP sunucusundan FTP sunucusuna kadar destekleyebilir. Aynı zamanda kullanıcı bilgisayarın başında olmasa bile aktarımı yönetmek için görev zamanlayıcı özelliği de bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzak bir sunucuya bağlanma, ‘Hızlı Bağlantı‘ özelliği ile birkaç saniye içinde yapılabilir. FlashFXP, dosya aktarımı, dosya uzantılarını filtreleme, öncelik oluşturma veya listeleri atlama, siteleri yönetme ve her biriyle ilgili ayrıntılı bilgileri ayarlayabilmek için özelleştirilebilir etkileyici bir seçenek listesi sunar.

Program aynı zamanda dosyaları indirmeden doğrudan sunucudan açmak için bir metin editörü gibi kullanışlı araç setiyle birlikte gelir. FlashFXP ile klasör içeriğini, görevleri zamanlama, yedekleme ve yapılandırma ayarlarını ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Güçlü özellik paketi, Türkçe dil desteği ve en az çaba ile yapılandırılan özelleştirilebilir ayarları ile FlashFXP programı kategorisindeki en iyi seçeneklerden biridir.

FlashFXP Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.4.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here