Flash Keyboard (Android)

0
502
Ücretsiz | 26 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Flash Klavye, Android işletim sistemli cihazlarda kullanılan, zengin emoji desteğine sahip ücretsiz sanal klavye alternatifidir.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Ücretsiz Hızlı Klavye Uygulaması

Diğer benzer uygulamalardan farklı olarak, Flash Klavye işlevsel olmaktan ziyade görselliği daha fazla odaklanır, bu da uygulamanın temel özelliğinin emoji desteği olduğu anlamına gelir. Elbette, emojileri kullanmanız için benzer bir uygulamaya daha ihtiyacınız olacaktır.

Geliştiriciler, Flash Klavye’nin ifadeler, emojiler ve çıkartmalar ile geldiğini açıkladı. Daha da ilginç hale getirmek için, kullanıcılar isterlerse kendi çıkartmalarını bile oluşturabilirler.

Ayrıca, Flash Klavye, klavye için gerçekten önemli olan otomatik düzeltmeler ve kelime önerileri ile geliyor ayrıca çoklu dil desteğine de sahiptir. Ayrıca, geliştiriciler her zaman yeniliklerle dolu bir paket çıkardıklarından, kullanıcılar yeni temalara ve çıkartmalara dikkat etmelidir.

Flash Keyboard uygulamasını Android işletim sistemli akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz bir şekilde indirerek kullanmaktan sıkıldığınız klavyelere elveda diyebilirsiniz.

Flash Keyboard Özellikleri:

  • Sıkıcı klavyenizi Flash Klavye ile değiştirin.
  • Yüzlerce emoji ve çıkartma kullanın.
  • Varsayılan olarak uygulanan Otomatik düzeltme ve kelime önerileri.

Flash Keyboard Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 5.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here