Firefox

0
862
Ücretsiz | 34 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Firefox, basit ve kullanımı kolay, sekmeli arabirimde virüs, açılır pencere ve casus yazılım koruması sağlayan en popüler ve hızlı İnternet tarayıcısıdır. Ücretsiz bir şekilde indirilmesi ve Türkçe dil desteğine sahip olması tarayıcıyı cazip yapan özelliklerdendir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Türkçe Mozilla Firefox İnternet Tarayıcısı

Firefox, İnternet güvenliğine önem veren, hızlı bir şekilde gezinti imkanı sunan, çoklu sekme gibi özellikleri içerisinde barındıran popüler bir İnternet tarayıcısıdır.

Firefox tarayıcısının arayüzü oldukça basit ve kullanımı kolaydır. Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra otomatik ayarlarıyla gelir, bu ayarları kendinize göre kişiselleştirebilir ve ayarlayabilirsiniz.

Tarayıcının öne çıkan özellikleri vardır; yakınlaştırma veya uzaklaştırma, içerikleri kes, kopyala ve yapıştır, yeni özel pencere ve yeni pencere sekmeleri açma, geçmiş görüntüleme, tam ekran modu, bul, seçenekler, geliştirici, eklentiler, yazdırma, sayfayı kaydet gibi önemli seçenekleri barındırır. Sürükle-bırak özelliği sayesinde yeniden düzenlenmesine, silmesine veya yeni ögeler eklemenize yardımcı olur.

URL çubuğu veya adres çubuğu, ziyaret edilen web sitelerini hatırlayabilir, olası eşleşmeler sunar ve seçebileceğiniz web siteleri içeren bir liste görüntüler. Artı, gözatma geçmişi ve yer imlerini kullanarak, “Seçenekler” panelinden konum çubuğunda gösterilen sonuçları kontrol edebilirsiniz.

Senkronizasyon seçenekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Senkronizasyon modu sekmelere, yer imlerine, şifrelere, geçmişe, masaüstü eklentilerine ve masaüstü tercihlerine kolayca erişmenizi sağlar. E-posta ve şifrenizi girdikten sonra doğrulama bağlantısını onaylayarak bir hesap oluşturabilirsiniz.

Özel tarama oturumları

Mozilla’nın geliştiricileri, çevrimiçi güvenliğinize çok fazla önem veriyor ve kullanıcıların geçmişe ait iz bırakmadan İnternet’te gezinmesine yardımcı olmak için özel pencereler sunar. Artı, güvenilmeyen programların bilgisayarı etkilemeden, kimlik avı dedektörünü devreye sokarak tarayıcı geçmişi, çerezler ve tüm özel verileri temizleme seçeneği sağlar ve bunun için sanal alan güvenlik modeli içerir.

Piyasadaki en iyi web tarayıcısı

Firefox, temiz ve basit bir tarama deneyimi sunmanın yanı sıra pek çok özelleştirme seçeneği sunan güvenilir ve hızlı bir web tarayıcısı olduğunu kanıtlıyor. Birkaç eklenti ve temayla, gündelik kullanıcıların yanı sıra geliştiricilerin ihtiyaçlarına da uyarlanabilir.

Firefox Ekran Görüntüleri

Versiyon : 57.0.3
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here