FIFA Futbol (Android)

0
912
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

ELECTRONIC ARTS tarafından geliştirilen FIFA Futbol oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek Cristiano Ronaldo kapaklı gelişmiş bir futbol oyunu oynayabilir, takımınızı kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Cristiano Ronaldo’lu Takım Kurma, Yönetme ve Maç Yapma Oyunu

FIFA Futbol oyunu kapağında Cristiano Ronaldo‘nun bulunduğu gelişmiş bir futbol oyunudur. FIFA Mobile oyununun devamı olan FIFA Futbol, EA Sports tarafından geliştirilmiştir ve Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip Türkçe dil desteği ile oynayabileceğin eğlenceli bir oyundur. Oyunda 500‘den fazla futbol takımı bulunmaktadır. Eski ve yeni dünya yıldızlarından oluşan 11 kişilik kadronu kurarak rüya takımını oluşturabilirsin. Takımında ki oyuncuları geliştirerek daha güçlü, daha verimli ve daha yetenekli hale getirebilirsin. Her maç öncesi takımına özel antrenman yaptırabilir ve taktik geliştirebilirsin. Böylece kendi Ultimate Team takımını kurabilirsin.

FIFA Futbol oyununda GEN adı verilen futbolcu beceri ve yetenek düzeyi bulunmaktadır. Takımdaki her futbolcu için GEN’i geliştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Böylece futbolcuların takıma daha fazla katkı sağlamış olduğunu görürsünüz.

FIFA Futbol oyunu ile sadece sahanın dışında değil aynı zamanda saha içindede aktif olacaksın. Futbol maçlarını bizzat kendin oynayarak atak ve pozisyonlara girebilirsin. Oyunun “Karşı Atak” modunda gerçek zamanlı olarak maç yapabilir, klas paslar ve harika şutlar atabilirsiniz. Oyundaki sosyal liglere katılarak liderlik tablolarında takımını ön sıralarda götürebilirsiniz. Ligler arası şampiyonalara katılarak ligi şampiyonlukla tamamlayabilirsiniz.

FIFA Futbol Tanıtım Videosu

FIFA Futbol Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here