Fermose Antivirus

0
429
Ücretsiz | 17.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2.8

Özet

Fermose Antivirus, sezgisel ve çıkarılabilir depolama aygıtlarından otomatik olarak çalıştırılma imkanına sahip basit bir antivirüs programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Sistemdeki herhangi bir hasardan önce tüm siber tehditleri yakalamak herhangi bir antivirüs geliştiricisi tarafından garanti edilmez, ancak bir güvenlik ürününün bilgisayarda bulunması bulaşıcı olma riskini düşürür.

Fermose Antivirus, birkaç yapılandırma seçeneğiyle basit bir koruma aracıdır. Kurulum, kullanıcıdan çok fazla uğraş gerektirmez ancak işlemin sonunda, tüm değişikliklerin etkili olması için bilgisayar yeniden başlatılması gerekir ve seçenek varsayılan olarak kontrol edilir.

Arayüz şık ve basittir, tarama menüsünden karantinaya ve yapılandırma paneline kadar uygulamanın tüm alanlarına erişim sunar. Tüm menüler ekranın sağ tarafında bitiyor.

Aynı tüylerin çoğundaki programlarda olduğu gibi, çalışan üç işlemi ve belleğe yüklenen ögeleri, bilgisayarın tam bir taramasını ve özelliğini özelleştirme imkanını kontrol ederek sistemin hızlı bir şekilde doğrulanmasına olanak tanıyan üç tarama seçeneği vardır.

İşlevsellik ve yapılandırma

Fermose Antivirus’daki yapılandırma paneli çok fazla seçeneğe sahip değildir, ancak tarama ayarlarının düzeltilmesine ve heuristic işlevinin daha doğru sonuçlar elde etmesine olanak tanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çıkarılabilir sürücüler otomatik olarak taranabilir, dosya ve klasörler için bağlam menüsü işlevini etkinleştirme imkanı da vardır.

Testlerimiz sırasında sistemin kararlılığını ve performansını etkileyebilecek pozitif sonuçlar ortaya çıktı.

Fermose Antivirus aktif olarak geliştirilen modern güvenlik ürünlerindeki koruma katmanlarını entegre etmez.

Fermose Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here