Faronics Anti-Virus

0
561
Deneme Sürümü | 1.13 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.4

Özet

Faronics Anti-Virus, kullanıcılara gerçek zamanlı olarak aktif korumayla gelişmiş güvenlik olanağı sunan ve bilgisayarlarının henüz bakım sürelerini dahi ayarlamadan en yeni güvenlik güncellemeleri ile korunma sağlayan güçlü ve basit bir antivirüs yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Antivirüs Programı

Anti-virüs uygulamaları, İnternet’e bağlı herhangi bir bilgisayar için gereklidir. İnternet’te olmanın, çeşitli kaynaklara daha iyi erişimi olduğu anlamına gelse de, kullanıcılar her türlü tehdide maruz kalır. Faronics Anti-Virus, kullanıcılarına virüsler, truva atları ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere birçok türde kötü amaçlı yazılımdan korunma imkanı sunmaktadır.

Bilgisayarlarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı güvenli hale getirin

Program, hedef bilgisayardaki kaynak kullanımını önemli ölçüde düşüren bir istemci-sunucu mimarisi etrafında kurulmuştur. Özünde, Faronics Çekirdek Sunucusu, taramalar ve etkin koruma için gereken tüm kaynakları sağlarken, hedef istasyonları hafızayı ve CPU’yu diğer faydalı çalışmalara yüklemek için özgürdür.

Güvenlik paketi, en yaygın tehditlere karşı koruma sağlar ve Anti-Rootkit koruma görevlerini yanı sıra web filtresi de yapabilir; ek güvenlik için dahili bir güvenlik duvarı da bulunmaktadır. Araç tarafından kullanılan çeşitli algılama katmanları arasında buluşsal yöntem ve davranış analizi ile imza tespiti bulunur.

Görevleri zamanlayın

Sponsorlu Bağlantılar

Taramalar yerinde çalıştırılabilir ve uygulama zamanlanmış görevleri de destekler. Taramalar başlatılmadan önce hedef iş istasyonları uyanılabilir ve program çevrimiçi olan tüm bilgisayarları izleyebilir ve tarama komutlarını otomatik olarak yayınlayabilir.

Tehditleri tespit ettikten sonra, bulunan tüm sorunları görüntülemek için özel bir “Uyarılar” sekmesi kullanılabilir. Raporlar da oluşturulabilir ve kaynak verileri ile TXT veya CSV çıktıları oluşturulabilir.

Tehditlerden koruyabilecek kapsamlı bir zararlı yazılım koruyucusu

Faronics Anti-Virus, kaynak verimliliği yüksek bir istemci-sunucu mimarisi sunar ve dahili güvenlik duvarıyla, karantinaya alınıp virüs bulaşmış ögeleri temizleyerek birçok tehdide karşı koruma sağlar.

Faronics Anti-Virus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.90.2100.3960
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here