Farbar Recovery Scan Tool (FRST)

0
513
Ücretsiz | 1.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.9

Özet

Farbar Recovery Scan Tool (FRST), bilgisayarı zararlı yazılım hasarlarına karşı taramanıza ve karşılaşılan sorunları çözmenize yardımcı olmak için tasarlanmış basit ve verimli güvenlik programaıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Zararı Yazılım Tarama ve Kurtarma Programı

Farbar Recovery Scan Tool (FRST), bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılım enfeksiyonlarının neden olduğu sorunları belirlemenize ve bunlardan kurtulmanıza yardımcı olmak amacıyla basit ama karmaşık bir yazılım parçasıdır.

Uygulama çalışması için kurulum gerektirmez; bu nedenle, kayıt defterinizde herhangi bir yeni girdi bırakmadan indirdikten hemen sonra çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca Farbar Kurtarma Tarama Aracının taşınabilirliği sayesinde, USB flaş gibi çıkarılabilir bir hafıza cihazından kolayca depolayabilir ve çalıştırabilir, bunun için kullanabileceğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılım sorunlarını bulun, kaldırın veya onarın

İlk olarak, programın esas olarak daha gelişmiş bireyler için tasarlandığına dikkat edilmelidir; çünkü kötü amaçlı yazılımları kaldırma ve sabitleme amaçları için (güvenli modda olduğunda) komut satırı değişkenlerinin kapsamlı bir şekilde anlaşılması ve kullanılması gerekir.

Farbar Kurtarma Tarama Aracı ihtiyaçlarınıza bağlı olarak normal ve güvenli modda çalışabilir. Yüklü programların bir listesi, geri yükleme noktaları, zamanlanmış görevler, Windows hesapları, sistem hataları ve diğerleri de dahil olmak üzere TXT dosyalarını sonuçlarla çıkartarak tüm sisteminizi tarayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bulunan sorunlara bağlı olarak, girdileri oluşturulan günlüğünden kopyalayabilir ve daha sonra Farbar Kurtarma Tarama Aracıyla çalışabilecek bir ‘Düzeltme Listesi’ TXT oluşturabilirsiniz.

Dahası, uygulama, sisteminizdeki belirli dosyaları veya kayıt defteri girdilerini arayabilir, girdiğiniz bir anahtar kelimeye gider. İsteğe bağlı olarak, ‘Drivers MD5’, ‘Shortcut.txt’, ‘Addition.txt’ veya ‘List BCD’ üzerinde yoğunlaşabilir.

Kapsamlı bir zararlı yazılım giderme programı

Özetle, Farbar Kurtarma Tarama Aracı temel amacı, normal veya güvenli modda bilgisayarınızdan kötü amaçlı yazılım sorunlarını bulmanıza ve kaldırmanıza yardımcı olan pratik ve verimli bir yardımcı programdır. Bununla birlikte, yeni başlayanlar başlangıçtan itibaren sorun yaşamaya başlarlar, bu nedenle, yalnızca benzer yazılımlarla ilgili deneyimleriniz varsa bunu kullanmanız önerilebilir.

Farbar Recovery Scan Tool (FRST) Ekran Görüntüleri

Versiyon : 20.08.2017.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here