Faladdin – Sihirli Fal (Android)

0
3512
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Faladdin – Sihirli Fal uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kahvenizin fotoğraflarını gönderdikten sonra gerçek yorumlara dayalı fal baktırabilir ve kahvenizin falını öğrenebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
3.5 (2 oy)

Android için Ücretsiz Gerçek Yorumlu Fal Baktırma Uygulaması

Faladdin – Sihirli Fal uygulamasını kullanan insanlar, kahve fallarına yapılan yorumların size ait ve gerçek olduğunu öne sürmektedir. Bu uygulamanın nasıl kullanıldığını merak ediyor ve sizde bir kahve içip ücretsiz bir şekilde kahve falı baktırmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Uygulamayı indirdikten sonra Falını Gönder bölümüne gidiyor ve içtiğiniz kahveye ait üç farklı fotoğraf gönderiyorsunuz. Daha sonra uygulama tarafından istenen; ad, soyad, fal konusu, ilişki durumu, cinsiyet, burç gibi boşlukları kendinize göre dolduruyorsunuz.

Uygulamaya kahvenize ait üç adet fotoğraf yüklerken, iki fotoğrafı kahve fincanından üçüncü fotoğrafı ise kahvenin telvesini çekerek göndermenizi tavsiye ederiz. Böylece daha sağlıklı ve gerçekçi yorumlar alırsınız. Fotoğrafları çekip istenen bilgileri doldurduktan sonra kahve falını gönderin ve çok az bir süre bekleyin. Faladdin – Sihirli Fal uygulaması hızlı bir şekilde kahve falı yorumunu size gösterecektir.

Faladdin – Sihirli Fal Uygulaması Özellikleri

  • Gün içinde istediğiniz zaman fal baktırma imkanı,
  • Dünyada tam 128 ülkede kullanılan bir uygulamadır,
  • Ücretsiz ve Türkçe dil desteği bulunmaktadır,
  • Gerçek yorumların gönderildiği savunulmaktadır,
  • Burç bilginizi girdikten sonra Astroloji yorumunu da katar,
  • Facebook ile üye olma.

Faladdin – Sihirli Fal Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.1.0.0
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.2 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here