Facebook Password Decryptor

0
986
Ücretsiz | 3.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Facebook Password Decryptor, Chrome, Opera, Firefox, Internet Explorer ve Safari gibi en popüler web tarayıcıları tarafından kaydedilen kayıp veya unutulmuş Facebook şifrelerini kurtaran bir güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Facebook Şifre Kırma ve Unutulan Şifreyi Bulma Programı

Facebook Password Decryptor programını ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirerek Facebook hesabınızın şifresini geri getirebilirsiniz. Bu program diğer Facebook kullanıcılarının hesaplarını hackleme ya da ele geçirme programı değildir. Facebook şifremi unuttum diyenler için Faceboo şifrelerini kurtarma programıdır.

Facebook Password Decryptor, en popüler İnternet tarayıcıları tarafından kaydedilen Facebook hesabınızın şifresini kurtarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kullanışlı bir uygulamadır. Bu araç, şifrenizi unuttuğunuzda ve farklı bir tarayıcı kullanarak oturum açmak için ihtiyacınız olduğunda kullanışlıdır.

Genellikle her kullanıcı, bir e-posta hesabının veya Facebook web sitesinin şifresi gibi günlük kullanılan bir şifreyi hatırlar. Hemen hemen her tarayıcının şifreyi kaydetme seçeneği vardır ve bu özellik sıklıkla bir web sitesini ziyaret ettiğinizde size zaman kazandırabilir. Maalesef, bu özelliği kullanmak bazen bir parolanın unutulmasına neden olabilir.

Bu program tarayıcı belleğini tarayarak parolanızı kurtarmanıza yardımcı olmayı amaçlıyor. Uygulamanın arayüzü basittir ve bilgisayarınıza yüklenmiş tüm tarayıcıları tek bir tıklamayla taramanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Parola listesi bir tabloda gösterilir ve daha sonra bilgiyi gözden geçirmek için kolayca HTML, XML, CSV veya düz metin dosya formatına aktarılabilir. Taramanın sonuçları anında gösterilir ve diğer kullanıcılar tarafından görülmesini önlemek için şifreler maskelenir. Onları tek bir tıklama ile ortaya çıkarabilir veya rapor dosyasında görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama küçük bir alanı kaplar ve bilgisayarın performansı üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Testlerimize göre unutuan şifreyi Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera ve Safari’den başarıyla kurtardı.

Bir İnternet tarayıcısından Facebook şifresini kurtarmak için hızlı bir çözüme ihtiyacınız varsa, Facebook Password Decryptor’u kullanabilirsiniz. Testlerimizdeki son Windows sürümünde sorunsuz çalıştı, Facebook şifrelerini hızla kurtardı ve çalışma süresi boyunca sistem kaynakları kullanımında düşük kaldı.

Facebook Password Decryptor Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.5
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here