F-Secure Rescue CD

0
699
Ücretsiz | 136 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

F-Secure Rescue CD, önyüklemeden önce bilgisayarınızı tarayabilen, başlamasını engelleyen kötü amaçlı dosyaları algılayan ve kaldıran kullanışlı bir yardımcı programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma Programı

Kötü amaçlı yazılımlar ve virüslerle başa çıkmak için zahmetli bir iştir ve bazen sisteminizi önyükleme yapaması durumuna bile getirebilir ve sizleri  dosyalarınızdan uzaklaştırabilirler. Bununla birlikte, antivirüs üreticileri, çıkarılabilir depolama aygıtına yerleştirilebilen ve önyükleme yapılabilen kurtarma dosyalarını geliştirdiler.

F-Secure Rescue CD’si böylesine bir araçtır ve bir depolama aygıtına (USB veya CD) düzgün bir şekilde yerleştirildiğinde, işletim sistemine ve dosyalara erişimi geri yüklemenin yanı sıra bilgisayarı etkileyen tehditleri ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

Önyükleme yapmak bir USB aygıtı kullanarak F-Secure Rescue ISO dosyanız varsa, çok zor bir iş değildir, ancak UNetbootin veya LiLi USB Creator gibi bir araç gerektirir.

Yardımcı program Knoppix’e (bir Linux dağıtımı) dayalıdır ve otomatik olarak en son tehdit tanımlarıyla güncellenen bir zararlı yazılım tarayıcı içerir.

Dezenfeksiyon yordamlarını içerir, ancak bazı durumlarda bu işe yaramayabilir ve bu nedenle önemli ve temiz verileri güvenli bir yere kaydetmek için yardımcı program kullanılabilir.

Kullanımı kolay, basit ve anlaşılır bir program

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Linux ortamında çalışmak bir Windows kullanıcısı için oldukça korkutucu olabilir, ancak F-Secure’ın çözümü bir işi veya başka bir işi nasıl elde edebileceğiniz konusunda açık talimatlar sağlar.

Tarama, sisteme halihazırda bağlı olan birimlerin tümünü ve tüm sürücülerin Ana Önyükleme Kayıtlarını (MBR) içerebilir. Prosedürün durumu kaydedilir ve mevcut ilerleme ayrıntıları, taranan dosyaların sayısını ve tespit edilen kötü amaçlı yazılımların miktarını içerir.

F-Secure Rescue CD’sinin tarama ve dezenfeksiyon yöntemlerini yerine getirmesi Linux’a bağımlı olsa bile, kullanımı oldukça kolaydır. Karşılaştığı virüslere karşı% 100 verimli olmayabilir, ancak kötü niyetli yazılım tarafından dokunulmadan kalan verilerin alınması için araçlar sağlar.

F-Secure Rescue CD Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.16 Build 73600
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here